Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Az alkohol tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alkohol tényleg oldja a (szexuális) gátlásokat? Volt már így bármi kalandotok hetero lánnyal? Elmesélitek?

Figyelt kérdés
Az érintettek és a saját korotokat is írjátok le légyszi!

2017. jan. 24. 15:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam a kérdésemben,hogy volt-e már kalandotok ittas állapotban lévő hetero lánnyal lányként?Hogy értétek el,hogy bármi legyen?
2017. jan. 24. 15:58
 2/10 anonim válasza:
Volt már két lánnyal, igen, italozgatás közben, mindannyian 18 évesek voltunk akkor.
2017. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Mesélsz róla bővebben légyszi?Mit és mennyit ittatok?
2017. jan. 24. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Már nem azért, de nekem olyan érzésem van, hogy a kérdező "leszbikus lánynak" adja ki magát, aki azért faggatózik, hogy arra v3rje a bocskort xD

Ha tévedtem, akkor bocsi!

2017. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Volt egy lány, akivel ölelkezve aludtunk egy buliban és szájra puszi is volt. Meg megengedte, hogy simogassam és tapizzam valamennyire. 16-17 évesek voltunk. Eredetileg úgy indult, hogy csak az egyik srácot hecceljük, aki annak ellenére, hogy volt barátnője, nagyon nyomult a lányra. A lánynak két lehetősége is volt, de nem a pasit, hanem engem választott. Aztán később a piára fogta és azóta sem volt nőkkel. Én akartam volna többet, de nekem ez volt az első hús vér leszbikus élményem, így se ő, se a többiek nem vettek komolyan. Azóta már nem tartom velük a kapcsolatot (se a lánnyal, se a sráccal, se a baráti társasággal), de van egy szép barátnőm, aki alkohol nélkül is szeret és lefekszik velem.


20/L

2017. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2!Nagyon nem jött be,nem vagyok ilyen...khm inkább nem írok jelzőt,nem akarok senkit megsérteni,viszont mindenki magából indul ki! ;) Ha valaki akarja tudni,akkor van egy lány,aki iránt érzek valamit,és ezért érdekelne,mert lehet hamarosan iszogatunk egyet kicsit.Kielégítő volt a válaszom remélem. ;)
2017. jan. 25. 10:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik választ köszönöm! :) Jó,hogy valaki komolyan is veszi a kérdést legalább.
2017. jan. 25. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy leszbikus barátnőnket elkísértük egy másik heteró (vagy talán annyira mégsem :D ) lánnyal egy ilyen leszbikus klubba és ha valaki ránk nyomult úgy koptattuk le hogy azt mondtuk hogy együtt vagyunk. Aztán később már csókolóztunk is és egymás ölében ültünk, otthon meg együtt aludtunk összebújva és elég hiányos öltözékben :D bár ezzel a lánnyal már korábban is csókolóztunk de akkor csak heccből.
2017. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
legjobb barátnőm és én csókolóztunk. mindketten a virslire bukunk :D ennél extrémebb nem történt velem lánnyal se ittasan se józanon.
2017. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt,hogy szórakozó helyen ittasan rámmászott az elvileg heteró,házas barátnőm.Szépen leállítottam,hazakísértem és átadtam a férjének.

1.Azért mert leszbikus vagyok,még nem csorgatom a nyálam minden nőre,akivel kapcsolatba kerülök.

2.Nem szexelek heterókkal,nem vagyok próbababa.

3.Nem kontárkodom bele kapcsolatokba,házasságokba és nem szeretek második sem lenni.

4.Ennyi erővel ha egy 70 éves nagypapának, oldja fel a gátlásait az alkohol akkor vele is legyen kalandom??

29/N,ő 26 volt.

2017. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!