Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első alkalom. Hogyan csináljam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom. Hogyan csináljam, hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
Ma leszek először együtt a barátnőmmel. Neki volt előttem kapcsolata lánnyal de nekem ő az első lány az életemben. Ma szexre kerül a sor, nyilván tudom mit hogy szokás ilyenkor, de azért mégis megkérdezném mit hogyan csináljak és mennyi ideig. Szeretném meglepni azzal, hogy már elsőre is csúcsra tudom juttatni, akár többször is.

2017. márc. 14. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A csikló biztos legyen benne. Meg ingereld sokat az erogén zónáit. Nekem azis tetszik amikor a puncinkat dörzsölgetjük össze
2017. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én pasi vagyok és csak érdeklődnék, hogy a puncik egymáshoz dörzsölése az tényleg bevett dolog, ha két lány együtt van?
2017. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
#2-es. Igen.
2017. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem csak a nyalásból meg az ujjazásból áll a dolog. nálunk az olyan mint vmi desszert. A fő fogás csak ezután jön.

Ha gondolod írj privit.


21/l/l

2017. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?Bocs,hogy offolok,de tapasztalatokat gyűjtök,te pedig szimpatikusnak tűnsz a kérdésed alapján. :) Ha ide nem szeretnéd,akkor privátba írd meg légyszi.

Leszbikus 20/L

2017. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egyénfüggő, hogy kinek hol az erogén zónája.

Engem pl. a barátnőm a nyakammal nagyon feltud húzni, imádom, ha csókolgatja és harapdálja, ha közben fogdos, simogat. Szeretem, ha melleimet is csókolgatja, ez is nagyon izgató, meg nekem az oldalam is.xD Aztán ha nyalni akarod akkor lassan csókolgasd végig a testét, időzz el azokon a részeken, ahol észreveszed a reakcióiból, hogy jobban élvezi (nyak, mellek, comb belső része) és aztán térj rá a lényegre. Nyalhatod meg ujjazhatod is egyszerre.

Meg próbáljátok ki a punci összedörzsölést. :D Nálunk az az együttlétek csúcspontja, általában mind a ketten elélvezünk tőle.

Csak, hogy bemásoljam a drága barátnőm irományát egy másik kérdés alól.:P Remélem nem fog megharagudni, de ha már ő leírta, én lusta vagyok ugyanazt leírni.:D


,,mi az ollózás helyett full misszionáriusba nyomjuk, igy a csiklónkat dörgöljük össze és érezzük egymás punciját és nedvét. Mind ezt úgy hogy a párom feneke alá teszek egy párnát ami megemeli a derekát, jobban széttudja tenni a lábát én pedig jobban hozzáférek. Én is szét terpesztek hogy minél jobban érezzem. Mi szinte mindig ezt csináljuk, ritkábban van ujjazás, nyalás még ritkábban. Mind a ketten elélvezünk ebben a pózban és iszonyatosan élvezzük.,,


Sok sikert nektek! :D

23LL

2017. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Drágám !Hogy sikerült az első alkalom ? Megosztd hogy tanuljunk mi is . Köszike
2017. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na milyen volt?
2017. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!