Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt esetleg olyasvalaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt esetleg olyasvalaki akinek sikerült összeházasodni, meg családot alapítani?

Figyelt kérdés

Gyerekvállalási szempontból èrdekelne leginkább.

Komolyabban beleástam már magam ezekbe,viszont aki már átesett ezeken a tortúrákon..csak tud èrdemleges válasszal is szolgálni.^^

Jó üzenetbe is,tènyleg megköszönnèm.


2017. máj. 20. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
itthon csak egyikőtök lehet a gyerek gyámja, és örökbefogadásnál a házasokat részesítik előnyben (előbb vannak a várólistán) szóval nem túl fényesek a kilátások... részben ezért költöznék el itthonról...
2017. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk nem tudtam,hogy ők emiatt előnyből indulnak:)

Köszi^^

2017. máj. 20. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Házasodni a legtöbb,közeli országban lehet.Ismerek egy meleg párt,akik Dániába mentek házasodni,a barátnőm,aki leszbikus pedig Spanyolországban házasodott a spanyol barátnőjével.


Simán lehet saját gyereked is,mehetsz olyan klinikákra,ahol csinálnak mesterséges megtermékenyitést(Magyarországon nem tudom mi ezzel a helyzet,de úgy hallottam elég zűrös,hogy csak olyanoknak jár,akik x éve próbálkoznak,igazoltan nem tudnak természetes úton teherbeesni stb.),de külföldön sokkal zökkenőmentesebben megy ez is.


De sokkal egyszerűbb ha keresel egy megfelelő spermadonort.Tehát egy olyan férfit,akit ismertek és megbíztok benne pl.egy meleg férfit,és egyszerűen lefeji a spermáját egy edénybe, te pedig egy fecskendővel bejuttatod a méhedbe.Pár alkalom után meglesz az eredménye,pláne ha kiszámolod a peteérésed és akkorra időzítitek a beavatkozást.


Ez sokkal egyszerűbb,olcsóbb,szinte bárki megcsinálhatja,ráadásul a saját gyermekedet nevelheted,akit te/a párod hordott ki,szült meg,teljesen átélheted az anyaság csodáját.

2017. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen csak a kint kötött házasság idehaza semmit se èr ugye.

Felmerült ez az opció is,hogy valaki olyantól 'kèrni' sperm't..de több szempontból is elvetettük:D Nem kockáztatnám meg,hogy tegyük fel gondol egyet az illető ès igènyt tartana a 'gyerekère' ecetera..

De ha sehogy se kivitelezhető,maximum külföld marad.

Köszönöm a választ:)

2017. máj. 21. 20:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érvŕnyes itthon,de akkor is házasság,ha ez fontos nektek.Mást nem tehetsz,itthon sehigy sem tudtok összeházasodni,max.bejegyzett élettársi kapcsolat lehet.


Ti tudjátok,hogy mut akartok,de nyílván nem az első szembejövőtől kell "kérni" spermát,nagyon meg kell választani,nem sajnálni rá az időt,hogy alaposan megismerjétek,és megtudjátok bízhattok-e benne.És előre át kell beszélni a dolgokat,hogy ki mit akar,látogathatja-e a gyereket stb. Lehet,hogy találtok olyat,aki nem fog igényt tartani a kicsire,de a pár akit ismerek és ezzel a módszerrel lett gyerekük engedik,hogy az apa látogassa.Ha ti nem akarjátok keressetek olyat,aki nem gondolja meg magát.


Amúgy hiába tart rá igényt,nem veheti el tőletek a babát,max.a láthatási jogot kapná meg ha odáig fajulna az ügy,de még az sem biztos.Csak akkor veszik el a gyereket az anyjától ha az veszélyt jelent rá,de nálatok gindolom ez nem állna fent,akkor mi baj lenne?


Bocs,hogy rá akarlak beszélni,ez a ti döntésetek,de pl.az örökbefogadás nagyon macerás,évekig vársz,aztán visszautasítanak.Nem tudom olvastál-e arról az esetről mikor egy lszbikus párnak nem vtak hajlandóak őrökbeadni egy roma kislányt,pedig az már kötődött hozzájuk és alkalmasak lettek volna a gyereknevelésre.És ha még nagy nehezen sikerül is,akkor sem a saját gyereked,persze egy örökbefogadottat is lehet ugyanúgy szeretni,de mégsem az.


A külföldi eljárások meg egy vagyonba kerülnek és kb.lehetetlen megfelelni az elvárásoknak.

2017. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A napokban voltam kint Berlinben, és megismertem egy nagyon kedves leszbikus párt, akik már a házasságon túl vannak, most kezdték el a gyerek projectet. A sperma gazdája az egyik jó barátjuk lesz, a "szabályokat" pedig hivatalossá teszik, szerződés formàjàban. Ők éppen itt tartanak, egyeztetnek. És nagyon-nagyon boldogok. :) A részletekbe nem teljesen avattak be, de mindenképp pozitív példa a jövőre nézve. :)
2017. máj. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Olvastam már hasonlókat, de ezt az incidenst mèg nem:/ De elèg szomorú..

Meg ez lehet,hogy az èn önzősègem is de nem akarnám,hogy egy 3.'szülője' is legyen.. Ès nem azèrt mert pasi meg ilyenek,dehogyis.. Csak egyszerűen nem,bekavarhat.. Ès fèltenèm emiatt a gyerekemet is:/ legfőkèpp ezèrt nem.

Ráadásul nemigen vannak 'barátaink' .. Ehhez meg azèrt,ahogy mondtátok is alaposan átkell gondolni a dolgokat.. Kiben lehet bízni ecetera.

Mellesleg mi minimum 4-5 gyereket szeretnènk,nagycsaládot:)

De köszönöm a válaszokat,sokat segítettek.:)

2017. máj. 22. 09:59
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Tudom,hogy ideges leszel,hogy már megint írok:-)De ígyis,úgyis" 3 szülője" lesz, ha meg örökbefogadsz,akkor tulajdonképpen 4. És ha beültetésre mész ismeretlen donortól,akkor is bekavarhat a pasi.Nézd meg A gyerekek jól vannak című filmet,pont ez a sztorija.
2017. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dehogy leszek ideges,örülök ha írnak.. :)

Tudom persze,csak szerintem így kicsit rizikósabb de ennyi^^

Úgyis meglátjuk mèg.

2017. máj. 23. 19:47
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Bocs hogy belekérdezek de miért nem csináltattok magatoknak gyereket hagyományos módon? Nem bírtok ki egy tíz perces közösülést sem egy pasival a cél érdekében?
2017. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!