Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Külsőre milyen típus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Külsőre milyen típus jön be nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, a belső az, ami igazán megtart, de mégis van egy idealizált kép, amihez jobban vonzódunk, egy esetünk. Én nőies vagyok, nekem a nőies nők jönnek be, főleg a szőkék, és akiken van mit fogni *-* :D ti külsőre milyen típusba tartoztok (na ezt lehet csúnyán fogalmaztam meg, bocsi), és milyen külső/viselkedés vonz? :)

20/l



2017. szept. 23. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is a nőies,szép mellű csajok.
2017. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én fiús vagyok, és a hozzám hasonló fiús (nem férfias) lányok jönnek be.
2017. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ninvs konkret elkepzelesem hogy csak ez de olyasmi vagyok mint amut leirtal 21/L
2017. szept. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem csak is a nőies nők vonzanak, viselkedésük is nőies legyen.


L/L

2017. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem külsőre a fiúsabb nők jönnek be. Én magam is egy fiús lány lennék, de egyáltalán nem tartom magam férfiasnak attól messze állok.

18/L

2017. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Én külsőre nőies vagyok viszont belsőre irànyító típus. A nőies nők jönnek be akik szolidak, gyengédek. Külső adottsàgokban csak annyi, hogy hosszú haja legyen, nőies és törékeny. (Ezt feltétlen a külsőre értem) De sajnos kevés az ilyen nő. 😕
2017. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A párom nőies, vékony, törékeny, és gyönyörű. Barna hajú, igéző barna szemekkel. Mindig is ilyen nőre vágytam külsőre, de nem hittem, hogy létezik. Legalábbis, aki a lányokhoz vonzódik.
2017. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a nőies nők jönnek be inkább és a gyengém a szőke haj.. :-) De igazából ha van egy lány, aki fiús, de szép az arca, nyerő! :-D Szóval nálam inkább úgy mondom, hogy az arc, ami fontos egy nőnél.

Én is a nőies lányok táborát erősítem, de elég karakteres éa domináns a "személyiségem".


23LL

2017. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Remélem azért talán páran egymásra írtok, hátha sikerül ismerkedni. Jöhetnek még válaszok, szívesen látom őket :)
2017. szept. 24. 14:04
 10/20 anonim ***** válasza:

"Remélem azért talán páran egymásra írtok, hátha sikerül ismerkedni."


Kérdező, ha... sikerül, mert nem olyan biztos az, hogy akik eddig ide írtak, valóban lányok lennének, de azért hiszem, hogy valóban lányok kommenteltek, ugyanis a legtöbb pasitól kitelik, hogy leszbikus/biszex lánynak adja ki magát, így hát úgy gondolom, nagyon kockázatos az itteni "ismerkedés".


L/L

2017. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!