Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mi számít már távkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít már távkapcsolatnak? Meddig "bírnátok" még?

Figyelt kérdés

Nekem heti egy alkalom találkozás még rendben van, persze örülnék ha több is lenne. De kéthetente már nem bírnám ki. Az már elég idegörlő lenne számomra.. Persze ismerek olyat aki 2-3 hetente tud csak találkozni a párjával és már régóta együtt vannak.

Ti milyen sűrűn tudtok találkozni?



2017. okt. 23. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk. De volt, hogy pár hónapig külföldön dolgozott, havonta egyszer egy napra találkoztunk.
2017. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hetente egyszer tudunk találkozni. Ő egyetemen tanul,én most vagyok végzős. Az oskolai szüneteket használjuk ki.
2017. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Anno távkapcsolatom volt. Előfordult,hogy három hét is kimaradt, de utána jó egy heteket együtt tölthettünk, az eléggé kompenzálta a dolgot.

Nem mondom, talán volt hogy még sírtam is, annyira hiányzott. Aztán persze összeköltözés lett belőle. :) és utána másfél évre szakítás :D

28

2017. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olasz lányról van szó, valahol Firenze környékén lakik, kb fél évet voltunk együtt.

Nyáron tudtunk volna találkozni, de akkor kaptunk össze. Szerintem a problémát részben azért nem tudtuk megoldani, mert nem volt lehetőség arra, hogy szemtől szembe beszéljünk.


A távkapcsolatok egyik legnagyobb problémája, hogy egy bizonyos pont után nem működik a kommunikáció.

Vannak konflikusok amik azzal végződnek, hogy az egyik fél megpróbálja teljesen kizárni a másikat. És ez sokszor megoldható, és általában az is kiderül, hogy a veszekedést kerüli az ember, és az érzései még a helyén vannak.


Viszont nagyon könnyű letiltani valakit, vagy egyszerűen nem válaszolni az üzeneteire.

2017. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az számitana távkapcsolatnak ha hónapokig nem találkoznánk. Ha nagy a szerelem akár az is működhet. Ismerek olyan párt, ahol egyiküknek sokat kell utazni a munkája miatt, van, hogy 3 hetig nem látják egymást, megis együtt vannak és szeretik egymást. Mi viszonylag közel laktunk egymáshoz a párommal, a szoros időbeosztásunk miatt mégis ritkán tudtunk hétközben találkozni, a hétvégéket töltöttük együtt általában.Az összeköltözéssel ez megoldódott, de még is van, hogy egyikőnknek vagy másikunknak el kell menni 1-2 hétre. Mi nem csinálunk ebből ügyet, megértem, hogy fontos a munkája,ő is megérti, hogy fontos az enyém is, én mindig is azon a velemenyen voltam, hogy attól, hogy két ember szereti egymást, még önálló személyiségek maradnak, kell hogy legyen saját életük, saját munkájuk,saját sikereik,hobbijuk,barátaik stb.a közös élet mellett. Ez még jót is tesz a kapcsolatnak, mert mindkét fél boldog a kapcsolaton kívül is, a belső problémákat is könnyebben kezelik + meg is kell élni valamiből. Akik csak távol laknak egymastól a felek, emiatt nem érdemes szakitani szerintem, minél több szabadságot,hetvégét stb kell igyekezni együtt tölteni és azt kell megfigyelni, hogy a távolságon és a kevés együtt töltött időn kívül, amúgy müködne-e a kapcsolat, hogy jönnek ki,mennyire passzolnak össze stb. Ha amúgy jól megvannak, én biztosan nem dobnám emiatt életem szerelmét, ha szorosabb lesz a kapcsolat,úgyis öaszeköltözés lesz belőle és akkor meg lesz oldva a parobléma.

34/N

2017. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a távkapcsolat, ahol már a napi találkozás megoldhatatlan. Normális esetben minden nap találkoznak a felek, mert kívánják egymás közelségét! El sem tudnám képzelni, milyen havi 1-2-szer találkozni.
2017. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: szóval neked az a normális,hogy nonstop lógj az általad "párodnak" definiált egyénen? Miért? Nek akarok azok ellen beszélni,akik sokat szeretnek együtt lenni,de ne is haragudj,az,hogy rátelepszel valakire az nem normális. Mindenkinek vannak saját dolgai,magánélete (jobb esetben),barátai,saját programja és hobbija és nem akarja ezt mástól sem megtagadni vagy abban korlátozni. Én nem hiszem,hogy a "minden percben a nyomodban lihegek" hozzáállás a normális.
2017. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hatosnak abban igaza van, hogy az távkapcsolat, ahol nem megoldható a nap találkozás. Pl. Budapesten belül én szívesen elzötyögök akár este is egy órát, mert visz a busz háztól házig éjjel-nappal, másik városba már nem tudnék így átjutni.

Párkapcsolatban nekem a heti 1 találkozó kevés,a mindennapos azért erős túlás az elején. Az is jó, ha van már 2-3 alkalom, amiből 1 tartalmasabb, többi meg ilyen összeülés egy vacsorára, sétára, forró csokira stb.

Ami miatt én nem pártolom az ennél ritkább találkozásokat, annak az az oka, hogy idő kell, míg igazán kiismeri magát két ember SZEMÉLYESEN, ezt a chatelés-telefonálás szerintem nem váltja ki. Inkább előbb, mint utóbb derüljön ki, hogy van-e jövője a kapcsolatnak.

Nyilván persze vannak azok az élethelyzetek, mikor nem megoldható a gyakoribb találkozás, ez rövidebb ideig még oké, hosszabb távon az én szememben viszont az nem kapcsolat, hogy akár hetekig nem tudnak találkozni a felek.

2017. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az már távkapcsolatnak számít, ahol a felek nem naponta látják egymást, hanem mondjuk hetente csak egyszer. Mi havonta egy találkozást össze tudunk hozni, jó lenne többször, de ugye ő is sulizik, én is...Nem könnyű. Olyan érzés (legalábbis számomra), mintha két életünk lenne, egy igazi, amikor személyesen látjuk egymást, és az átmeneti, amikor csak neten beszélünk. Nem tudom meddig fogjuk bírni, ez sok mindentől függ. De az igazi szeretet mindent legyőz.
2017. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 CFB ***** válasza:

Barátnőmék 2hetente tudnak találkozni, 2 óra távolság.

Az én "kapcsolatomból" nyáron egy kontinensnyi távolság lesz 😅😂 (most Amerikában vagyok tanulni)

2017. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!