Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (leszbikus kérdés) Más is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(leszbikus kérdés) Más is van vele úgy hogy azt gondolja egy szép és okos nő szóba se akarna állni egy olyannal mint ő?

Figyelt kérdés
én sajnos így vagyok vele. El nem tudnám képzelni hogy egy igazán gyönyörű nő megelégedne egy olyannal mint én :/

2017. nov. 23. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Amig ilyen ramaty az onbizalmad, addig nem is fog.

Erosits ra a jo tulajdonsagaidra es eloszor is hidd el, hogy te is ertekes ember vagy.

Ha elered a megfelelo szintet, igenis lesz aki odaig lesz erted.

Hajra!

2017. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt mondom hogy elvagyok szállva magamtól, nem is vagyok tökéletesen megelégedve magammal de van önbizalmam.
2017. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát kb én is így vagyok mint ahogy te kérdező
2017. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, mindenki egyenlő és egyenjogú. Szóval te is okos és szép vagy. Sajnos én is mindig bele esek ebbe a hibába, hogy elhiszem, a másik szebb nálam és biztos egy szóra sem méltatna, de aztán el gondolkozok rajta, hogy mégis miért gondolom ezt, ha ugyanolyan ember ő is, mint én.
2017. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép és okos nő sem tökéletes. Ennyi.
2017. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én felszedtem hetero kivitelben egy szép és okos nőt


önbizalom, kisugárzás, megjelenés és jó duma kellett hozzá


évek óta tart.. :)

2017. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!