Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti melyik típus vagytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyik típus vagytok?

Figyelt kérdés

Akiket fel szoktak szedni, vagy inkább akik felszednek lányokat.

Elsődlegesen kapcsolatra gondolok, nem csak egyéjszakásra.


2017. dec. 1. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Akit felszoktak szedni.

De én biszex vagyok.

2017. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Akik felszednek kategória vagyok, kapcsolatom is csak sex

21ll

2017. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudom, nem csak ez a két véglet van, eléggé félénk vagyok, de néha meg szoktam tenni az első bizonytalan lépéseket. Rámenősen "felszedni" nem tudok senkit, de egy félénk beszélgetést tudok kezdeményezni. De ha nem látom, hogy lenne közös témánk akkor csöndben maradok, viszont annak örülök, ha ő mégis megszólít:-) Viszont az ilyen nagyon nyomolulós "felszedőket", akik ismeretlenül rögtön azzal jönnek,hogy "Szia, Zsuzsi vagyok, akarsz kapcsolatot/feljönni hozzám stb?", nem bírom.
2017. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Attól, hogy a leszbikus kategóriába írtam a kérdést, még nyugodtan válaszolhat bárki attól, mert biszex! Ugyanúgy van dolga nőkkel még, mert hapsival is szokott lenni.

Tooru, köszi a választ!

2017. dec. 1. 11:16
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Meg pasi is vagy, hiába irod oda hogy 21ll, senkit nem versz át vele, a stílusod elárul.
2017. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még kapcsolatom, szóval nem tudom.

De annyit tudok, hogy ha nyomulnak rám.

2017. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akit felszednek.

Valaki?

2017. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyik se az a baj :D
2017. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én elég félénk vagyok, de ha tetszik valaki akkor általában igyekszem valahogy a közelébe férkőzni.
2017. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vágok át sennkit hidd el azért mert leírtam a koromat, nememet,es hogy leszbikus vagyok, de benne vagyok kamerazásban is ha úgy gondolod kamis vagyok pusztán mert leírtam a végére az imént említetteket, de nyilván azért voltál ilyen ellenszenves velem mert egy nőt se tudsz felszedni
2017. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!