Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek felkelti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek felkelti az érdeklődéseteket egy izmos, kondis csaj?

Figyelt kérdés
L/25

2017. dec. 18. 08:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát innen nézve olyan vagy mint egy travi pali. Hol a melled mer én nem látom? Amúgy azon kívül hogy nincs melled simán levarnálak ha nem lennél fiú vagy leszbi.
2017. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Lehettél volna egy kicsit kedvesebb, utolsó. De mindegy, nem is neked szólt a kérdés...
2018. jan. 3. 16:34
 23/34 anonim ***** válasza:
68%
Számomra taszító, és túl férfias.
2018. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 titkoskert ***** válasza:
77%

Haha, kész vagyok🤣 Mert az, ha valaki nőiesen izmos, vagy inkább "csak" sportos, az nagyon bejon, de a kirajzolodo izomzat nekem személy szerint már sok. 😊

Nem pasis, csak kissé feszelyezve érezném magam a tarsasagodban. Pedig én sportos vagyok, bár szontyolodok lefelé. Erős is vagyok, amennyire kell.

Nekem ez már sok. Lehet, hogy az ágyban ilyen pár mellett inkább egy kick box meccsnek érezném a szexet, és nem szeretkezésnek😃

2018. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%

Véleményem szerint undorítóan néz ki az a 2 lány,azokon a képeken,amit linkeltél!Túl izmosak.Még pasiknak is rosszul néz ki a túl sok izom,nők esetében meg pláne.Egy nő azért alapvetően legyen nőies,és ne egy "férfi utánzat".Nekem az tetszik,ha az illetőnek feszes,tónusos teste van,lapos a hasa,formás a feneke és viszonylag vékony a dereka,széles a csípője.Viszont nem túl izmos,csak éppen,hogy egy kicsit!

23/L

2018. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon menő 😁😁
2018. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek lehet írni xd :p

24 l

2018. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én hetero lány vagyok, de egy izmos csajt én is megbámulok, annyira imádom nézni, ahogy kerekedik a fenekük, formás a lábuk, karjuk, szerintem annyira szép egy természetesen izmos lány. Férfi is, de belőlük azért látsz sokat, izmos lányból kevés van, mert mindenki vagy pálcika vagy kövér. A nőiességet se ebben mérem, 1-2t komolyan szexinek tartok, szerek nélkül egyáltalán nem torzul az arcuk, mellük, ugyanúgy arányosak maradnak.


Én is edzek, de nem vagyok még túl tónusos. :D


25L

2018. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Igen. Főleg, ha hasa is kockás. :)


21/L

2018. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Az én ízlésemmel sajnos nem találkozik. Én nőies vagyok, a másiktól is ezt várnám. Testalkat mindegy, lehet kövér, sovány, de női kisugárzása legyen és szeretnék egy lágy, nőies testet érinteni, de én biszex vagyok, így ha izmokra vágyom, akkor azok a férfin elérhetők számomra.
2018. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!