Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Menstrualas kozben ujjazas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstrualas kozben ujjazas, nyalas. Szerintetek undorito?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy ti szoktatok e igy szexelni


Nemreg jottem ossze a baratbommel es nem mertem fele ugy kozeledni, hogy meg volt neki, pedig nagyon kivantam.


2018. febr. 9. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Az.
2018. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Bár én nem vagyok leszbikus, csak biszex és mondjuk férfival élek párkapcsolatban, de nálam menstruáció alatti együttlét csak és kizárólag oly módon jöhet számításba, ha konkrét szexet nézünk, akkor gyengébb napokon óvszerrel, ha az orális részét nézzük, akkor fürdés után és tamponnal.

Nem csak higiéniai szempontból, hanem gusztus szempontjából is nekem ez és így a max., ami szóba jöhet.

2018. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Értem én a 2-es válaszolót, de leszbikus kérdésre miért kell mindig felhozni, hogy pasival ki-hogy dug?
2018. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csiklonyalas tamponnal teljesen ok.
2018. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne az undorító abban,hogy valaki ilyenkor is szeretne hozzáérni a párjához?


Megfelelő higiéné mellett semmi kifogásolható nincs benne, zuhanyzás után,tampon mellett mi is szoktunk ilyenkor is együtt lenni.

26/N

2018. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem érezném kényelmesen magam egy ilyen aktus során, de több olyan lánnyal is beszéltem már, akiknél ez teljesen rendben volt. Hozd fel a partnerednek a témát, nyíltan és nyugodtan beszéld meg vele. Szerintem azt is nyugodtan mondd el neki, hogy a legutóbb kívántad őt, mikor éppen megvolt neki.
2018. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es válaszolóval egyet értek, ezt még ki tudom könyörögni... :D De az előző bnőmet nem zavarta, sőt, akkor jobban élvezte, mert érzékenyebb volt. Ki érti..
2018. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító
2018. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!