Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok ti mikor jöttetek r...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mikor jöttetek r hogy a lányokat szeretitek és hogy? Hogyan zajlott az első aktusotok és azóta hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Esetleg eszközöket is használtok és csag vaginálisan vagy análisan is csináljátok vay csináltátok (milyen volt és mivel csináltátok)

2018. febr. 27. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Mindig is tudtam.

Csodás volt.

A többi magánügy.

2018. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez a kerdezo nem ugyanaz, aki az analis kerdest feltette.

De mivel a sok lelkes lany kielegitette annak a csavonak a kivancsisagat, es megnyugtatta a lelket, hogy van olyan leszbi lany, aki szereti az analt (bar nem tudom miert erdekelt ez annyira egy csavot) fellelkesitette a tobbi faszit is.

Meg a sok lany, aki vedi a csavokat...:D nem kell oket, higgyetek el.

Az analis csavo is hogy elkezdett emberkedni, amint megkapta a valaszt.

2018. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Kiskorom óta tudom. Lányokba voltam szerelmes.

Az első nagyon jó volt. És nem hiszem, hogy valaha is szeretnék használni segédeszközöket, nem az én világom.

2018. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
10-11 éves korom körül,úgy hogy éreztem hogy a lányok tetszenek,a fiúk meg taszítanak,hogy máshogy?Segédeszköztől kiráz a hideg, a többihez semmi közöd.
2018. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
en ugyan biszex vagyok, nekem csak ugy feltunt, hogy ez a helyzet. nem volt rossz, de annyira jo se, bena volt. de lassan megismertuk egymas igenyeit es mar tokeletes. segedeszkozon gondolkodtam mar, csak vaginalisan
2018. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!