Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak lányok akik inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiiii95 kérdése:

Vannak lányok akik inkább alakulni kapcsolatra vágynak nem hosszú tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Miért ilyen nehéz alkalmi part találni ?

2018. máj. 24. 16:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*alkalmi
2018. máj. 24. 16:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Tinderezz inkább
2018. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Biszex vagyok aki egy fiúba szerelmes de nem kaphatja meg de hiányom az szokott lenni amire viszont jobb lenne egy lány de csak fiút lehet korlátlanul találni. Szóval tuti van aki nem komolyat keres. 23/Bi/L
2018. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de ritka. A nők többnyire párkapcsolatot keresnek, a férfiak meg többnyire szexkapcsolatot. Mielőtt jönne a felháborodás, nem mindenkire igaz ez, csak a többségre. Akinek nem inge...


Épp ezért van az, hogy a homoszexuális kategóriába a legtöbb kérdés arra irányul, hogy miért nem tudnak párkapcsolatot kialakítani...Itt a leszbikus kategóriába ilyet nem látsz.


Ez azért van, mert a nők érzelmesebbek, ha nem szerelmesek a másikba, akkor nehezen vagy sehogy se tudnak elmenni. Nem tudnak ellazulni...


A férfiak meg simán dugnak érzelmek nélkül. Erre nem is mondok semmit, nem értem őket, de nyilván azért mert nő vagyok és leszbikus.


Szóval azért nehéz alkalmi partnert találnod mert a nők nem fekszenek le olyannal akibe nem szerelmesek.

2018. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont, 4-es! Bár férfiak és nők között is akad ilyen is, olyan is.
2018. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előttem jól elmondták,nem akarok és nem is igényleg az alkalmit.


(A prostikat ne számítsuk általánosan a "nők" közé, 1.Nem hiába vannak kivetve a társadalomból,a rendes nők undorodnak tőlük;2.ők sem a szívesen és nem is a szex miatt csinálják,hanem a pénzért,mindegy, hogy máshogy reklámozzák magukat,3. a 80%-ukat, 80%-ot!! gyerekkorában szexuálisan bántalmazták,ezért döntő többségüknél ez pszichés zavar,amivel szakemberhez kéne járniuk.Illetve ők maguk is mocskosnak érzik magukat).


Mily meglepő egy szociálisan nagyon érzékeny és tájékozott férfi...

2018. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában nem ez a jellemző, de néha eljátszok a gondolattal, hogy felszedek egy random csajt :) Ill.egyszer kicsit közelebb kerültünk egy ismerősöm ismerősével, szóval nem voltunk idegenek, de mégsem ismertük egymást. Szóval előfordul :)
2018. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2-szer sikerült eddig találni. Tényleg mindenki kapcsolatot keres inkább. Szóval nehéz dolog ez. :/

20/L

2018. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert általában a férfiak keresnek alkalmit,a nők hosszútávút.Mondjuk én kivétel vagyok,pont nem kell hosszú távú jelenleg,viszont szimpátia esetén alkalmi akármelyik nemmel mehet a részemről.


25/N

2018. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok,én is alkalmi kapcsolatot keresek de idősebb nővel:P
2018. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!