Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki akarok egy lányt vagy nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok egy lányt vagy nőt elégíteni, de sehol nem találok senkit. Tegyek le a dologról vagy próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egyszer voltam, de ez nem tetszett, így kínos vagy nem kínos de néhány oldalon írtam random emberekre akikről tudom, hogy leszbikusok vagy biszexek. Tudom, hogy felelőtlen dolog, de a társkeresőzés és kb ugyanez, csak az konkrétan arra a célra szolgál.


Tegyek le a dologról?


Elnézést amiért kicsit érzéketlenül fejtettem ki, de amellett, hogy pocsék napom volt, ez is mindennap idegesít már.



2018. jún. 1. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szóval semmi érzelem, semmi romantika? Csak megismered és rögtön szex? Erre ott vannak a biszex prostik.
2018. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, én mással sem találkozom, mint z ilyen bánat biszexekkel, akik már a 2. mondattal a szexre térnek rá, a normális embereket meg elüldözik kb. társkeresősről ezzel... Hogy nem találjátok meg egymást?
2018. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Primitív, ösztön kérdés..
2018. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
A prostikat a pasik sztárolják nem a nők.Egy rendes nő bottal se nyúlna prostihoz, akkor sem ha csak alkalmit keres.
2018. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Annyi kérdés volt már itt, amit olyan lányok írtak ki, akik kipróbálnák a szexet másik lánnyal. Keress vissza, és írj nekik.


Egyébként sokan válaszoltátok, hogy a nők nem kaphatóak kalandokra, meg kérdező fúj, ez undorító, stb.

Szerintem az van, hogy sokkal több a biszexuális, mint a leszbikus. És azt gondolom, hogy a biszexuálisok a párkapcsolatot inkább férfival képzelik el, a nőkhöz való vonzódás inkább csak fantázia szinten van jelen és addig terjed, hogy kíváncsiak lennének milyen, ha egy nő ér hozzájuk.

Én 33 éves vagyok, nincs párkapcsolatom, biszexuálisnak tartom magam, de sosem voltam nővel. És igen, kipróbálnám, hogy milyen, ha úgy hozná az élet (de ne írjatok pls! :)

A férfiakkal való kapcsolataimban általában több hónap után került csak sor szexre, de nőnél el tudom képzelni, hogy 1-2 alkalom után megtörténjen. Viszont prostihoz soha nem mennék, annyira azért nem akarom kipróbálni :D

2018. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök régi vágyam, hogy kielégítsen egy nő.
2018. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért elég merész dolog azt kijelenteni, hogy nem létezik olyan nő aki csak testiségre utazna egy másik nővel. Sok nő ilyen, ha biszexualitásról van szó. Írom ezt nőként.
2018. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem érdekelne, ha gondolod

24/l

2018. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!