Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexuálisok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexuálisok! Csak nekem nem sikerül sosem alkalmit összehoznom, vagy nektek sem?

Figyelt kérdés

Ezen, de más oldalakon is úgy szokott lenni, hogyha esetleg mindketten benne lennénk, meg tudunk egyezni meg minden, akkor vagy a távolság a probléma, merthogy nem Budapesti, vagy egyszerűen csak eltűnik.


Sokan írták mennyire jó nekem amiért Bp-i vagyok, több lehetőségem van mint nekik, ehhez képest nagy nudli.


Másnak is van ilyen problémája? Csak mert már tényleg kezd idegesíteni. :'D



2018. jún. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyok budapesti, de ha össze is akadnék valakivel, aki szimpatikus, az bizzztoss, hogy budapesti!

Ilyn a formánk! :D

N

2018. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Győr és környéki lánnyal még nem volt szerencsém beszélni, volt már szimpatikus lány, de nagy részük budapesti.

Sors fintora, aki közel lenne nem talál ránk.

2018. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem sikerült még eddig, ezzel nem vagy egyedül

19/L

2018. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is hasonló. Egyébként engem aztán nem zavarna a távolság, egy alkalmi együttlétet két település közé eső városba is meg lehet beszélni. Vagy csak én gondolom így? A bibi, hogy bár csak alkalmi együttlétről beszélünk - a kérdés is így szól - azért nekem fontos, hogy valamelyest intelligens legyen a partner és erről simán árulkodik az íráskép és a szöveg.
2018. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Off, Ti hogyan tudjátok, hogy a "kiszemelt" is a lányokhoz vonzódik? Milyen jeleket kellene figyelnem? :( 19/L
2018. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült már 2-szer is összehozni. Egyszer egy győri lánnyal, egyszer meg egy pécsivel..és kaposvári vagyok. Szóval nem lehetetlen csajok.. :D

20/L

2018. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát még nekem sem jött össze pedig pesti vagyok :( 19L
2018. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsukka86 válasza:
100%

Sziasztok..

Nehéz találni bisexként alkalmi kapcsolatot. Mert sokaknak az alkalmi kapcsolat azt jelenti hogy egy éjszaka és viszlát. Neü.pedig azt, hogy elmentek együtt kirándulni, vagy csak filmeztek, vacsiztok vhol, mozi stb...félnek az alkalmi szótol.!

Én személy szerint ezt tapasztalom. (33éves bisex ). Illetve nem hajlandók beszélgetbi, levelezgetni, és személyesen találkozni. És egy ilyen alkalmi kapcsolatból simán kialakulhatna akár egy komolyabb kapcsolat is.

Ui: a lehetőség adott bérkinek, nyugodtan irhattok ;)

2018. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Szabolcsi vagyok, talán 1xvagy2x jött össze...a távolság is problémát jelent, de legfőképp az alkalmi szó gondolata..ettől a nők nagy része elriad..pedig nem gondolom, hogy kötelező hosszú, évekig tartó kapcsolat..lehetünk szeretők is hosszú évekig...na mindegy.:) Aki szeretne írjon.:)
2018. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem sikerul a (fius)kulsom miatt hetero lanyokat is felcsipni.xddd.kornyekemen..volt h szemelyesen..volt h facebook segitsegevel..de volt h Bp es Kecskemet is osszejott, ha megerte utaztam ertuk, ha nem akkor inkabb ismerkedtem tovabb xdd
2018. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!