Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan nő az életedben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő az életedben, akit nem tudsz elfelejteni és néha keresed a társaságát?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp ezért nem tudod elfelejteni, mert időről-időre keresed a társaságát.
2018. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, kb fél évig voltam szerelmes még az után, h dobtam. Nehéz volt elfelejteni, de végül sikerült :) másra gondolni, munkát kicsit felpörgetni, felszedni valakit... nálam ezek beváltak.
2018. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz szerintem, első. Én az első szerelmemet volt hogy egy darabig nem kerestem, de teljesen elfelejteni nem tudtam( jó bár lehet kellett volna még idő hozzá), csak elhalványult az emléke.

Szóval itt is van a válaszom: igen, van ilyen, az első szerelmem, aki irányába viszonzatlan maradt az érzésem.

2018. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármas, első vagyok. Ez azért bonyolultabb ennél, minthogy itt ki lehessen fejteni. Nem elhanyagolhatóak a körülmények, hogy mit miért, persze nem vitatom el, az is érthető amit írtál, csak ha már szinte kín az, hogy rá gondolj, jobb totálisan megszakítani a dolgot, úgy teljesen elhalványul isővel. Nem?
2018. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van hát :)

Bár sose kerestem a társaságát, mert ő erdélyi, én magyarországi vagyok. Itt töltött egy kis időt egyik nyáron, akkor ismerkedtünk meg és lettünk nagyon jóba még 13-15 évesen.

De annyi bizonyos, hogy ő sem felejtett el engem.

Azóta jó sok idő, évek teltek el. Első szerelem volt ez is :) az emlék megmaradt, ő is itt van a szívemben. Nem szoktam rá gondolni, kifejezetten egy zeneszám van amiről eszembe jut (de már nem sláger, nagyon keveset hallom) - meg ilyenkor amikor konkrét helyzet hasonló ehhez :D nincs bennem fájdalom, sose volt vele kapcsolatban. Csak öröm :)

2018. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Dehogynem, ezt aláírom első. Aztán a gondolatokon keresztüli kísértésnek már csak a sok idő meg egy új szerelem segíthet.
2018. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb nem fogod keresni és elfelejted, különben csak az önbecsülésedet viszi le, ha mindannyiszor visszautasító veled szemben.
2018. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlzásokba ne essünk. Nekem inkább az a bajom, hogy már a neveikre sem emlékszem.
2018. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!