Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol vegeznenek mesterseges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegeznenek mesterseges megtermekenyitest az en esetemben?

Figyelt kérdés

Leszbikus par vagyunk, lassan gyermeket szeretnenk akit en szulnek meg. Lefekudni valakivel, illetve barattol ismerostol sperma nem johet szoba.

Tehat mindenkepp mesterseges megtermekenyites utjan tortenne a dolog. Tudom hogy Magyarorszagon is vannak mar parok akiknek igy lett gyerekuk, es csak penz kerdese, ami nem akadaly szamomra ha errol van szo.

Konkret maganklinikat, korhazat, orvost irjon aki tud ilyet, es keresztulment ezen. Privat uzenetben is irhattok. Elore is koszonom a segitseget, trollok kimeljenek


2018. szept. 4. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegeden a Kaáli intézetben csinálnak mesterséges megtermékenyítést, bár nem tudom hogy leszbikus párok esetében ez hogyan működik.
2018. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben is van Kaáli intézet
2018. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok Budapesten, Debrecenben, Győrben, Szegede, Miskolcon és Pécsett van Kaáli intezet ha jól tudom


Meddőség esetében talán térítés mentes (ebben nem vagyok teljesen biztos) egyébként fizetni kell és ha minden igaz amit egy telefonnal sikerült kiderítenem leszbikus pároknak is lehet

2018. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy csak hetero párok esetén megoldható a dolog, ha a nő nem tud természetes úton teherbe esni.
2018. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a lombikbébi kezeléseket minden egészségbiztosítással (TAJ kártyával) rendelkező pár számára öt alkalommal teljes mértékben finanszírozza.

..Remélem tényleg minden párt kiszolgálnak. Azért írhatnál ha fény derül valamire.

Még nincs tervben, de ha változnának a tervek akk jól jönne egy plusz info. :)

Hajráá!

2018. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem még teljesen új ez a dolog, mármint nem gondolkoztam ilyenekben és a következő 10 évre nem is tervezek deee jól jönne nekem is valami info :) csak hogy képben legyek finally
2018. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!