Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként eltudok éldegéln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként eltudok éldegélni úgy az életben, hogy bebeszélem magamnak azt, hogy heteró vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az vagyok. De nem akarok így élni, sok ideig eltudom fojtani az érzéseimet egyszer majdnem férjhez is mentem. De sajnos pár év után kijön az hogy hazudok magamnak. Sokat gondolkoztam azon, hogy tudnám agykontrollal vagy valamivel legyűrni ezt magamban. Vagy valami orvost keresni aki segít abban, hogy heteró legyek. Mindig nagy családra férjre, gyerekekre vágytam. A neten olvastam emberek történeteit akik eltudták huzamosabb ideig fojtani magukban, ez erőt ad, hogy talán nekem is sikerülhet. Én más melegeket elfogadok, csak én nem szeretnék így élni. Annyira arra vágyok hogy gyerekeim legyenek, egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy saját magam miatt nem lehet. Vagy hogy lehet heteró életet élni?
2018. szept. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad.
2018. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Magadat teszed csak tonkre

2018. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Biszexként lehet így éldegélni.Mert leszbikus nem vagy.
2018. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Igazság szerint, én is elgondolkodtam ezen. 23 évesen halvány fogalmam sincs, hogy leszek jövőben, mert én megjátszott heteró életet biztos nem fogok élni, akkor inkább maradok egyedül, de azt se tudom elképzelni, hogy ha netán lesz valaki akivel belevágnék egy kapcsolatba az mégis, hogyan történne, ha olyan párom lenne aki simán felvállal meg saját magát is meg stb. akkor talán. De biztos vagyok benne hogy nővel nem tudnék, nem közömbösek, mert megnézem a szép nőket meg minden, de nem izgat fel úgy mint egy pasi. Meg alapból férfiak társaságát keresem és kedvelem jobban, nincs kedvem azt hallgatni, mit főzött tegnap meg itt egy nagy pók... (tisztelet a kivételnek). És ilyen dolgok...
2018. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Éldegélni igen, de élni nem
2018. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bummer ***** válasza:
95%

Hetero férfiként is azt mondom, hogy ha minden kétséget kizáróan azt mondod hogy nem hetero, se bi nem vagy, hanem csak saját nemhez kötődő akkor kizárt hogy hosszú távon el tudd hitetni magaddal hogy boldog vagy úgy.

35F

2018. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha van olyan férfi, akihez kötődsz, aki fontos, akit szeretsz, ha nem is szerelemmel, de szeretettel, akkor talán. És ha ennyire vágysz gyerekre, akkor ki fogja tölteni az űrt.

De akkor már ne változtass, ha eldöntöd, hogy így szeretnél élni, akkor tartsd magad ehhez.

2018. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt már olyan férfi akit szeretettel tudtam szeretni. És ettől az erős szeretettől képes voltam nemi életet élni vele. Meg valahogy a szerelmet,szexet sem tartom annyira fontosnak, hogy nekem nőt kellene keresnem. Persze néha vannak érzéseim nők iránt, de mivel tudom, hogy heterók ezért tudom, hogy ez egy viszonzatlan érzés. És leszbikus vagyok, nem biszex ezt gyerekkorom óta érzem, és amikor tudatosult bennem, hogy még a környéken sincs egy olyan mint én, elkezdtem küzdeni ellene. Sokszor a vallásban, Bibliában lelek nyugalmat, és bele tudtam törődni valamennyire a sorsomba. És valahogy úgy vagyok vele, hogy nővel talán átélném a szerelmet, de nem lehetne családom, gyerekem, a környezetem elítélne, és hogy hívő vagyok az is sokat segít.
2018. szept. 18. 21:08
 9/12 Lordhell válasza:
91%
Akkor nézzük meg a másik oldalt. Találsz egy férfit (azt a legkönnyebb), akivel házasságot kötsz, lesz egy tyúkültető kosárnyi gyerek (azt a hülye is tud csinálni), majd x év múlva betoppan életedbe az igazi. Elkezded átverni őket, beindul a hazugságlavina. A házasságod felbomlik, a gyerekek elhagynak. Ezt akarod? Nem mellesleg addig magadnak hazudsz, belsőleg fogod felemészteni magad. Ott leszel x évesen, a legszebb éveidet arra pazarlod el, hogy olyannak állítsd be magad ami nem vagy.
2018. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Vallásos vagyok, igyekszem a Bibliának megfelelően élni. Az, hogy ne a családomnak éljek számomra elképzelhetetlen, hogy az érzéseim miatt megbántsam a szeretteimet. A templomi közösség is sokat segít, és gyónás során az atyja azt mondta, hogy figyeljem Isten szavát, és küld majd rendes férfiakat. És küldött is pár türelmes, rendes férfit akik megértettek engem.És bármilyen meglepő mert ez a kis szeretet is boldoggá tett engem, és ha a templomi közösség nem lenne, még ezt a kis boldogságot sem érezném. Lehet, hogy valakinek ez hihetetlen de nekem a hit ad erőt.
2018. szept. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!