Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lenne a számodra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne a számodra tökéletes barátnő (külső, belső tulajdonságok)?

Figyelt kérdés
Fiktív kérdés. Érdekelne, hogy ti milyennek képzelitek el a számotokra tökéletes barátnőt!

2018. szept. 25. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Külsőre Alicia Vikander :D


Belsőre pedig aranyos, humoros (vagy legalábbis értse a poént és ne legyen karót nyelt) elfogadó, megbízható, értelmes.



A belső értékek számomra a legfontosabbak. :)

2018. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Ez már volt vagy 200×.


Meg amúgy is mi értelme van?

2018. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A te kommentednek sincs sok értelme :)
2018. szept. 25. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Magasabb mint én (163cm)

Kicsit fiúsabb, estleg androgün, bár igazából a kicsit hosszabb hajú/lányosabb lányok is szimpatikusak. Vékony, mosolygós.

Viszonylag intelligens,ne legyen túl negatív, legyenek érdeklődési körei (pl. Olvasás, művészetek,politika, valamilyen tudományok...stb)

Lehessen vele beszélgetni.

2018. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Külső: Legyen nálam vagy alacsonyabb vagy magasabb, az egymagasaknál jobban vonz ebből a kettőből valamelyik persze ez csak ilyen plusz pont :D (én 168 cm vagyok)

Szeretem a vörös hajú lányokat de az extrém stílust is nagyon szeretem (én is ide tartozom :D)

A szeplő is plusz pont meg a kék szem :3

Azt szeretem ha van egy lányon mit fogni de az alakja teljesen lényegtelen kb ha szép pofija van az háttérbe szorul számomra :)

A fiúsabb/tomboy lányok is tetszenek meg a kicsit nőiesebbek is ez összképtől függ :D


Belső: legyen vicces,aranyos,cukii,kedves, ha kell álljon ki magáért,legyen nagy pofája ha kell :D, de a legfontosabb,hogy a bizalom meglegyen anélkül felesleges az egész meg hogy feltétel nélkül szeressen ha már én is szeretem.Meg persze ne csaljon meg (bár sajnos szerintem ez is egy elég nehéz kérés nem sok mindenkinek sikerült eddig betartania.)

Szeretem ha együttérző tud lenni valaki

Semmi esetre se legyen bunkó,az nem tetszik kicsit sem.

Nem sok 'elvárás' szerintem

De ez csak egy ideál :)

Hosszú lett kicsit hupsz :D

2018. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szőke haj, festett szemöldök, fiús stílus, barna szem *.*

Belsőleg:

Legyen érzékenyebb és "romantikus", szeressen rajzolni, békeszerető és legyen jó a humora :D imádom ha olyan cuki hogy kezdek olvadni. Az lenne a legcukibb ha vigyázna rám (bár ezt én szeretem csinálni :3 )

Kb eeeennnyyiiii :D

2018. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Belsőre humoros,értelmes,empatikus,bújós,őszinte,kedves,huncut,romantikusabb,hűséges. Külsőre azok a lányok,akik nem nádszál vékonyak,de nem a duci kategória,hanem olyan akin van mit fogni. De mindenképpen lányos lány.
2018. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Belső: legyen humora ez lehet vicces hétköznapi vagy esetleg sötét beteges humora, legyen megértő és a nehéz napjaimon is tudjon kezelni, megtudjunk egymással beszélni mindent ne mindig veszekedjünk, legyen aranyos és cuki a személyisége, legyen bújós típus, de ne legyen az a nagyon nyáfic lány.

Külsőre igazából nálam a tomboyoknak és a lányos l a nyomnak is van esélye magamat tomboynak mondanám, viszont nem szeretem magam besorolni sehova, lehet hosszú, de rövid haja is a legfontosabb a szeme legyen, hogy mikor belenézek lássam, hogy boldog és mosolyognak a szemei. Nem gond ha nálam magasabb, de hát 160 cm vagyok 😂. Korban nem szeretem ha nagyon idősebb nálam az +5 év a max fiatalabb lehet, de vegyük figyelembe, hogy lassan 20 leszek, de nem nézek ki csak 16nak 😂. Kicsit hosszú lett bocsi.

2018. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külső: Valamivel magasabb nálam (160 cm körül vagyok), nőies, hosszú, barna haja van és kedves, szép arca. Plusz ami az alkatát illeti, átlagos legyen vagy egy kis plusz legyen rajta, a lényeg, hogy semmiképp se legyen nagyon vékony vagy épp nagyon kövér.

Belső: Aranyos, okos, kedves, visszahúzódóbb, introvertált (mivel én is az vagyok és fura lenne, ha én kb. állandóan itthon ülnék, ő meg minden hétvégén bulizni járna, stb.). Oh és szeresse a horrorfilmeket, hogy tudjunk együtt filmezni. Valamint a cicákra se legyen allergiás, se egészségügyileg, sem pedig átvitt értelemben, mert egy őrült macskás nő vagyok és nem tudnék a cicáimtól megválni.

20/L/bi

2018. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen kedves, értelmes, vicces. Szeretném ha kettőnkbe lennének közös dolgok, mint például hobbi, legyen az sétálás vagy épp film nézés. Legyenek közös elveink/közös érdeklődési köreink. Védelmező típus vagyok, tehát nem baj, ha nem tudja teljes mértékben megvédenie magát. Szerény és bújos legyen az illető. A kölcsönös bizalom és szeretet legyen meg köztünk, kiegészítve a hűséggel. Nagyjából a belső értékekből ennyit tudtam felsorolni. Külsőleg nekem mindegy, szeretem a szőke vékonyabb lányokat.
2018. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!