Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van, akin nem látszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akin nem látszik, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Akinek mondták már, vagy önmagáról tudja, hogy egyáltalán nem látszik rajta, hogy a saját neméhez vonzódna, milyen külső tulajdonsággal van megáldva?

2018. nov. 10. 06:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mire vagy kivàncsi? Adottsàgokra vagy stìlusra?

Alacsony, vèkony, kismellű, szèles csìpővel megàldott csaj vagyok, a szemem zöld, a hajam vàllig èrő szőke.

Àltalàban farmert vagy leggingset hordok, (nyàron rövidnadràgot vagy magas derekù ceruza szoknyàt) különfèle blùzokkal (ejtett vàllú, V nyakù, csipkés, fodros, gombos, stb.), blèzerrel ès magas szàrù cipővel aminek a sarka enyhèn magasìtott, magassarkù szerű. (jò időben saruban vagyok). Àltalàban copfba vagy befonva hordom a hajam, sminkelem magamat a szememre koncentràlva elèg erősen (cica szem, füstös szem), ès egyszerű francia körmöm van, termèszetesen rövid, ovàlis alakù.

Szerintem mindent elmondtam amire kivàncsi voltàl...vagy nem :D

Szòval mindig meglepődnek mikor mondom hogy leszbikus vagyok...:)

2018. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A többség olyan. Mert minek kéne látszania? Az egy hülye téveszme hogy a leszbikusok csúnyák meg férfiasak.
2018. nov. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Leginkább az adottságok érdekelnek. Én például sokkal inkább uniszex vagyok stílusban (viszonylag rövidebb haj, nadrág, ingek, egyszerű pólók, pulóverek, nem sminkelek egyáltalán) mégis nem egyszer hallottam, hogy nem nézték volna ki belőlem a dolgot. Pedig saját megfigyeléseim alapján még a járásomban is van valami fiús. Ezek a mozdulatok teljesen természetesen jönnek. Talán az arcommal lehet valami, nem tudom, ami miatt mégsem nézik ki belőlem. Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert ezt hallani nyílván nem jó, mert így mások radarja sem fog majd rajtam.
2018. nov. 10. 07:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is a csúnyaságra és férfiasságra és egyéb sztereotípiára gondoltam egyébként. De van egy "beütése" álltalában az ilyen lányoknak. Talán a tekintetben van ez meg, ami lehet, hogy bennem nincs meg.
2018. nov. 10. 07:38
 5/14 jdfGabrella ***** válasza:
51%
Biztos hogy van.
2018. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van. Bár szoknyákat meg magassarkút nem, vagy csak ritkán hordok, egyértelműen nőiesen öltözködöm, hosszú hajam van, mindig sminkelek stb. Tehát kinézetre egyáltalán nem vagyok az a tipikus leszbikus, viszont tényleg van abban valami, hogy van egyfajta “vibe”-unk, mert nem egyszer történt már, hogy azt mondták, hogy gondolták/érezték, hogy leszbikus vagyok. Amit persze nem bánok.😄
2018. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre a bizonyos "vibe"-ra is rá akarok jönni, hogy mi ez. Kicsit megfoghatóbbá tenni. Szerintetek mi ez a plusz, ami akkor is látható, ha az illető nagyon nőies?
2018. nov. 10. 07:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tekintet. Ahogy màs nőkre nèzel. Ahogy a fèrfiakra nèzel. Ès persze a magabiztossàg. Stìlustòl függetlenül ha egy nő magabiztosan "bámul" engem, akkor azt gondolom leszbikus :D
2018. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vicces történetem.. heteró kolléganővel beszélgetünk, ismerkedünk első alkalommal, aztán azt mondja nekem: őt valahogy mindig leszbikusnak nézik, pedig nem vonzódik a nőkhöz. Válaszoltam neki: én ezzel pont fordítva vagyok. Jó nagyot nézett. Ő sem gondolta rólam.
2018. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rajtam sem latszik bar nem hordok szoknyat de noiesen oltozom es sminkelek ill hosszu a hajam, a szakmat amit valasztottam az viszont nem noies de azt laszamitva
2018. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!