Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok mitől számít megcsalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mitől számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Csók, szex vagy már a flört is? (Fizikai dolgokra gondolok, nem az érzelmi megcsalásra)

L/L



2018. dec. 12. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra pl-ul a lelki megcsalás megbocsájthatatlan. Mondjuk ez rossz szó lehet. Ha mással azért fekszik le, vagy úgy hogy a lelkét, szivét és odaadja akkor a mi kapcsolatunkat már ugyis megette a fene.

Elfogadom. Kell a külső visszaigazolás a másiknak is. Igy nálam a flört még belefér.

2018. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs semmi érzelmi alapja, engem a csók nem zavar. De a szex már nem fér bele. :)
2018. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

számomra, fiatal tapasztalatlanként, a megcsalás érzése már flörtnél előjött.

Most tapasztalt rókaként elviselnék egy félredugást, ha nincs benne érzelem, csakis a szex

2018. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

22L/Bi

Ha flörtölne vagy csókolózna más nővel akkor tuti pipa lennék de ha férfival csinálja ugyanezt akkor nem érdekelne annyira és inkább kidobnám mert undorodnék tőle.

Ha félre dug akárkivel az megbocsáthatatlan.

2018. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Flőrt belefér,csóknál már rezegne a léc a körülményektől függően, es a szex már nem férne bele. Ahogy pedig az első mondja,ha érzelmi indittatású akkor onnantól szevasz


24/L

2018. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát megmondom őszintén nálam már a flörtnél elkezdene rezegni a léc, szóval a csók nekem már régen megcsalásnak számítana. De igazából a flört is. Mi a fszt flörtöget mással, ha én vagyok a barátnője?
2018. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy érzem itt csak a hatos válaszolónak nem elbarkácsolt az értékrendje. Mi az, hogy a flört normális?? Meg a csók? Te úr isten és még néha csodálkozom, miért nem találkozom egy normális leszbikus nővel se...
2018. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó ámen!

Ha együtt van velem ne flörtölgessen másokkal! Kiakadnék a flörttől is, ebből adódóan a többi már nem opció

2018. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalásnak tekinteném ha mással flörtölget. Semmit nem vagyok hajlandó eltűrni.
2018. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem díjaznám, ha a párom más nőkkel flörtölgetne, azt gondolnám, valami hiányzik neki, nem vagyok elég. De! Valahol a flörtölés egy hétköznapi jelenség, hozzánk tartozik és inkább a mikéntje, indíttatása, formája a nem mindegy. Van olyan ember, akinek alapjáraton olyan a fellépése, hogy a másik célzásnak veszi, holott semmi ilyesféle szándék nincs mögötte. Ha ennél többről lenne szó és csókban vagy egyéb intimitásban öltene formát, nem lenne kérdés. Hogy az érzelmi megcsalásról már ne is beszéljek.
2018. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!