Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet találni olyan nőt, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyan nőt, aki ezt megérti, elfogadja és belemenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszbikus vagyok, mielőtt valaki letámadna. Nem biszex, sosem szerettem a fiúkat, undorodom a pénisztől. Ezt csak azért mondom, mert van aki összefüggésbe hozná a dolgot a problémámmal....


Szóval, habár én csak csikló által tudok elélvezni, nagy ritkán viszont szükségem van a hüvelyi izgatásra is, amihez néha elég a párom ujja, néha valami nagyobb kell. És itt jön képbe a vibrátor/dildó. Van olyan leszbikus nő, aki nem ítélne el emiatt?

És szívesen csinálná nekem? Tudom, hogy a leszbikusok többségének ez valamiért fájó pont, de nem tehetek róla, belülről is szeretem az izgatást. Elélvezni nem tudok tőle, de néha kívánom. Nem, nem a péniszt. Fúj.

Csak valami ilyesmi alakú dolgot:

[link]


Vajon fogok találni olyan lányt, aki ezen nem akad fenn, és nem kérdőjelezi meg a szexualitásomat?


22/N



2019. márc. 9. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Van igen!

Ez nem elitélendő.

2019. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

"én csak csikló által tudok elélvezni"


tök jó fej leszek veled, kb 22 éves koromig én is ezt gondoltam, hogy csak csikló által tudok elmenni. Nem, béjbi. Minden nő képes lenne az orgazmusra. Nekem pont ilyen cuccom van, kb semmire sem jó számomra, volt vagy 25eft. ki be húzgálom, de ennyi. Képes vagy a popsis és hüvelyi orgazmusra is, csak kell a megefelő partner hozzá.

2019. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi ollozunk mindig baratnommel, van egy nagy kétagu 2* 20cm-es dildonk. Nagyon szeretjuk :) 43N
2019. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: Te férfi vagy?


Úgy gondolom ha magamnak nem megy, akkor másnak se fog menni (mármint hogy engem a csúcsra juttasson hüvelyi úton vagy hátulról, amit mellesleg köszi, nem akarok kipróbálni)


A másik ember se egy varázsló, hogy mindent megoldjon helyettem....


De nem is ez volt a kérdés, én tökéletesen elégedett vagyok azzal, amire képes vagyok, de a hüvelyi izgatás ad egy kis extrát a dologhoz, amire NÉHA (ismétlem, NÉHA) szükségem van.

2019. márc. 9. 20:16
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
# 2, vagyok a csiklós férfi... figyelj, te tudod mit hagysz ki. Hülye vagy és kész. Erre mit mondjak? Jó tanácsot akarod adni, hogy ne maradj le olyanról, amiben még nem volt részed. Nővel is megtapasztalhatod a hüvelyi orgazmust, semmi baj nincs ezzel, de ne úgy állj hozzá, hogy lehetetlen. PLS. Nő vagyok még mindig.
2019. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem az igényedet és nem ítélnélek el emiatt, sőt szívesen csinálnám is neked, ha együtt lennénk. Én sem írtózom a segédeszközöktől. Biztos nem én vagyok az egyedüli. 23/L
2019. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Neha en is igenylem a behatolast mert ugy meg hamarabb elmegyek, szval nem itelek emiatt el senkit.

23 l/l

2019. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok vele (illetve lennék, ha lenne párom...) de abszolút átérzem a problémát :)


20/L/L

2019. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem elítélendő, mindenkinek megvannak a maga igényei és vágyai. Az szex pont az a dolog amit úgy csinál az ember, hogy mindkét félnek jó legyen. Találni fogsz rá partnert. :)
2019. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 9. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!