Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátság esetén egy nő megsimo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság esetén egy nő megsimogatja "csak úgy" a másik nő arcát? Vagy, ha volt részetek hasonló szituban, akkor az milyen apropóból volt?

Figyelt kérdés
Pl ajándékozás után a megajándékozott megsimogatja a megajándékozó arcát,amikor megy el,és köszön el.Nem láttam még ilyen gesztust barátságnál,max arcra puszival szoktak ajándékot megköszönni.Szerintetek?
2019. márc. 22. 01:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*megajándékozó=ajándékozó :D Bocs,késő van.
2019. márc. 22. 01:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm, akivel simán történik köztünk ilyen. Van barátja, és előtte is simán, nincs köztünk semmi romantikus.
2019. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De milyen szituban,milyen apropóból?Történt konkrètan ilyen is vagy csak hasonló,és el tudnád képzelni ezt is a kapcsolatotokban?
2019. márc. 22. 01:53
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Ezzel a barátnőmmel volt, hogy egymás ölében ülve fél órán keresztül ölelkeztünk, összedöntve a fejünket. Közben megsimogattam az arcát, de ez köztünk tényleg nem jelent többet annál, mint hogy nagyon szeretjük egymást és fontos számunkra a fizikai kontakt, így adjuk át egymásnak a szeretetet.

Én 20 éves vagyok, ő pedig 15, de egy nagyon érett lányról beszélünk. Egyébként először a nővérével lettem nagyon jóba, aki a legjobb barátnőm, ő 19 éves, mindketten biszexuálisak vagyunk, és már csókolóztunk is, de ez még mindig nem azt jelenti, hogy szerelmesek vagyunk egymásba, vagy tovább is elmennénk, szimplán nagyon szeretjük egymást, és ez belefér a barátságunkba. Tudom, sokan azt gondolják, hogy ez már nem a barátság kategória, viszont szerintünk a mi esetünkben abszolút az, ugyanis nincs köztük semmiféle romantikus érzelem, teljesen barátként gondolunk egymásra, nem potenciális partnerként.

2019. márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, hogy ő megsimogatta az arcom, aztán mikor én akartam simogatni az övét, elrántotta a kezem , nagyon rossz volt, mert nem tudom, hogy mi a fene van...
2019. márc. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ne gondold túl. Van aki érzelmesebb/fontosabb neki a fizikai kontaktus ennyi. Az,hogy megsimiz,puszil nem jelenti,hogy te vagy számara a nagyszerelem.


Tizenéves korban megaztán végképp nem. Számtalan (3) baratnőm van akivel valamilyen apropóból csokolóztam,de egyikkel sem azért mert szerelmes voltam beléjük.

Ez valahol gonosz dolog a leszbi lányokkal,mert túl gondolják,hogy:vajon szeret/bejövök neki,Stb. Van akinek ez már "sok".

megkell nézni,hogy másokkal akikkel szintén nagyon jó a viszony,hogy viselkedik.

2019. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!