Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak? Nem tudom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb neki és nekem.

Figyelt kérdés

Röviden tömören van egy lány (legjobb barátnő is meg minden), aki tudja, hogy szerelmes vagyok belé.. de van barátja 2 hónapja. Mi már csókolóztunk többször is.. nagyon sok időt töltünk egymással. A barátját szereti, de nem szerelmes belé.. de tudja, hogy az lesz idővel. Viszont, ha megkérdeznék tőle, hogy belém szerelmes-e.. az lenne a válasza, hogy "igen, a lelkébe".. nem akar elveszíteni egyikünket se, de tudja, hogy a barátja nem ezt érdemli (kapcsolatuk alatt csókolóztunk). És ha szakitanának se tudná megmondani nekem, hogy járna-e velem vagy sem. Mert egyszerűen nem tudná magát elfogadni úgy, hogy ő nem heteró.. és fél ettől.. hogy mit gondolnak mások, amit tökre megértek. De ő ehhez kevésnek érzi magát.

Igazából vágom, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha továbblépnék.. de őszintén szólva nem akarok. Annyira szeretném megpróbálnk vele, de tényleg a srác neki a tökéletes, és még lehet belé szerelmes.. de úgy érzem, hogy azért nekem is van esélyem.

Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben? Esetleg bármi tanács? Nagyon szükségem van rá...

17/L/L



2019. júl. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd, így mindketten szenvedtek
2019. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az a vicc, hasonló helyzetbe vagyok csak mint férfi, hogy van a srác, elmondása szerint oda van értem, csóknál több is volt, és mégis ott van a h nem tudná megpróbálni mert kevésnek érzi magát ahhoz, hogy felvállalja, és én nem tudom hogy egyáltalán akarom e hogy felvállalja, mert még nem léptem túl az előzőn... még mindig őt szeretem, őt meg nem akarom elveszíteni... ez nagyon nehéz
2019. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha el engedjük egymást, akkor meg azért is fogunk szenvedni.
2019. júl. 17. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
kettes voltam, hát ilyen ez, hogy sehogysem jó sajnos
2019. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha elengedjük egymást akkor meg azért fogunk szenvedni"

Ez így igaz...DE! csak egy darabig. És ez itt a kulcsa a dolognak. Amíg ebben a helyzetben vagy ezzel a lánnyal folyton szenvedni fogsz, egyrészt a bűntudattól mert a párja háta mögött csináltok ilyen dolgokat, másrészt amiatt mert bármennyire is szeretnéd a lány nem áll készen arra, hogy veled legyen kapcsolatban és lehet hogy nem is fog soha készen állni rá. Nem mondom, hogy ez így neki egy álom helyzet, vagy hogy boldog ebben, de azt mindenképp megállapíthatjuk, hogy ez neki így elég kényelmes szituáció, míg neked nem.

Ellenben két eshetőség van akkor ha megszakítod vele a kapcsolatot:

1, Talán a hiányod ráébreszti, hogy mennyire szeret és hogy megéri kockáztatni.

2, Vége lesz, ő ezt elfogadja és a párjával marad. Szenvedsz egy darabig, aztán szépen lassan tovább lépsz enyhül a szenvedés majd el is tűnik teljesen.

Akármelyik eshetőség is következik be mindkettő jobb mint még sokkal tovább kínozni magad. Most hiába várod, hogy döntsön kettőtök között, ugyanis biztonságérzetet nyújt, hogy ott vagy mellette. Ha hagysz neki időt, hoigy megélje a hiányodat, úgy is ráébred majd hogy hogy is érez igazán. Ha melletted dönt akkor azért érte meg, ha nem akkor meg azért mert ezen az sem változtatna, ha még hetekig hónapokig húznátok és utána lenne vége, úgy csak rosszabb lesz hidd el.

2019. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj.. azt a részét elfelejtettem beleírni, hogy osztálytársam az illető..
2019. júl. 23. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, lehet van esélyed nála, akkor két választásod van. Vagy tényleg elengeded és hanyagolod a csajt, vagy jobban rá nyomulsz. Már igy is csókolóztatok, szerintem ha igazán szeretné a fiút, nem tette volna meg.
2019. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hátha valakit érdekel, hogy azóta mi lett belőle..

Szakított a barátjával és elmondta nekem, hogy szerelmes belém, és hogy meg akar birkózni ezzel velem. És, hogy ő neki én kellek.

Köszönöm mindenkinek, nagy pacsi!💯

2019. szept. 18. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!