Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok mangát rajzolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan programot amivel (telefonon) mangát tudok rajzolni,a történet már megvan csak jó programot nem találok. Csak olyan képregény készítő app-ot találtam amivel nem lehet rajzolni. Tudnátok nekem ajánlani jó app-okat? Mivel csinálják a profik?

2020. nov. 12. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Paint Tool SAI; Clip Studio Paint (ez van telefonra is); Adobe Photoshop
2020. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tudom van mobilos verziója a SketchBooknak. Ezt nem pont magához a mangához szokták használni, de ismerek egy olyan mangakát, aki például a borítóterveit ebben készíti.
2020. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne telefonon akarj rajzolni...

Kicsi a kijelző és nem lehet vékony vonalat húzni. Az meg amelyikkel lehet meg nagyon drága, az árával vennél egy digitális rajztáblát.


Vagy rajzolhatod papíronv is és szkanneled.

2020. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ibis Paint
2020. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Medibang (van külön képregénykészítés lehetőség benne)
2020. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Clip Studio-t támogatom. Eredetileg Manga Studio volt a neve, mert mangarajzolásra szánták, de jó pár funkcióban a Photoshop-ot is veri, szóval általános képszerkesztésre is tökéletes. Ezért is nevezték át.
2020. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szalagkorlát16 válasza:
100%
Grafikus vagyok, és úgy gondolom az ilyesfajta rajzokat adobe illustration-el jól meglehet oldani.
2020. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7/7es Megtudnad mondani, hogy tudom hajszállvekonyra állitani az ecsetett az adobe cs6 illusztratorban,

Amikor, közelről szeretnék azrajzolni valamit?

Rohadt vadtag a körvonal, mikor elkrzdem de meg csak 0,25ig tudom vekonyítani.

Ennél vékonyabbat szeretnék de nem tudom átállutani.

2020. nov. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!