Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » D.Gray-man rajongók pár...

D.Gray-man rajongók pár kérdés a sorozatból ?

Figyelt kérdés

1.Csak az 50x részig jutott szinkronosan az anime ?

2.A Hollow címmel a modern vátozata ,de ugyanaz ?

3.Ha tudtok írjatok le mely részekben van olyan amikor Levi átvált gonoszba vagy kiteljesedik az ereje úgy hogy az már félelmetes, valahol a 2.évad környékén van ilyen.

4.Olyan részeket keresek Levivel amiben a Kronikás nagyapja lecsap rá minél többet.Pl keresem azt amiben többször is megüti pandajelmezben?

5.Melyik részben van mikor Kanda fehér hajú esz és Allan leszúratja magát vele vagy ilyesmi ...?



2020. nov. 27. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kései válasz, de azért megkapod.


1. Igen. Asszem kb 51 rész lett szinkronizálva.

2. Az Hallow és igen. Az a folytatás. Az 5. kérdésedre pedig az a jelenet a Hallow 6-10 között lehet valahol.

3. Lavinak hívják. A gonoszba vált relatív. Nem értem, hogy teljesedne ki az ereje, amikor tudtommal végig ugyanaz volt. De a Bárkás részekben van. 80-90.

4. Nem a nagyapja. Nem értem ezt miért keresed. :D Panda jelmezben úgy emlékszem vagy a 10-14. részben volt az öreg (nem igazából, csak szemléltetésképp), a visszatekert város után mikor Lavi elsőre bukkan fel. Vagy valahol az 50-es részek előtt, mikor Kínában vannak.


Legjobb tudásom szerint válaszolgattam, remélem segített.

2021. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!