Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondjatok olyan anime /manga...

Mondjatok olyan anime /manga sorozatot ami fasza és magyar szinkronos?

Figyelt kérdés
...
2020. dec. 8. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ami magyar szinkronos anime az halálra lett vágva, mert azt a gyerekeknek csinálták, akkor is ha az alapmű, felnőt korcsoportott célzott meg (lásd: Naruto). Tehát lehet "fasza" a naruto, de ha magyarul nézed nem jön át az eredeti élmény, és így van ez szinte az összes szinkronos animével (én legalábbis nem tudok nem ilyenről). Mangákból sokat olvasok, ám mindet angolul, az egyedüli amiről tudok, hogy van magyarrul neten, az a Attack on Titan, de azt sokan nem szeretik itt, szóval nem ajánlom azt, mielött lepontoznak, bármennyire is szeretem jó magam. Ha valami mangát akarsz olvasni, keress rá a neten, hogy magyar manga és szerintem fel fog dobni egy csomó-t, a híresebb, nevesebb történetek pedig általában nagyon "faszák", szóval azokba nyugodtan bele kezdhetsz (Pl: Evangelion, Death Note, Sword Art Online, JoJo, Tokyo Ghul)
2020. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Megint csak, nem követem, mi kapott szinkront és mi nem, de amiről tudom, hogy van, fäsza és alapmű:


Ghost in the Shell

Cowboy Bebop

Ghibli filmek nagy része

Tokyo Godfathers, Perfect Blue (a Paprika is forgalomba került Magyarországon, de nem tudom, szinkront kapott-e)

Fullmetal Alchemist (fura, hogy mostanában ritkán ajánlják még a Brotherhoodot is. Kezd régi lenni az újoncoknak?)


#1

Nem pontoztalak, de attól, hogy nem ajánlod az AoT-ot bőven eleget tettél a lepontozásért azzal, hogy alapműnek és "fäszának" nevezted a Narutót, illetve ajánlottad a Sword Art Onlinet.

2020. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Animéseknél alap a Naruto tudtommal.... De kérlek szólj ha már nem így an, mert akkor nagy boomer vagyok😥

A Sword art online pedig szerintem fasza xd

2020. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Hellsing
2020. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Afro Szamuráj
2020. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Hősakadémia

Devil May Cry

Bleach

Yu Yu Hakusho

Rozsomák (2011)

X-Men (2011)

D.Gray-man

Slayers (és a folytatások)

Soul Eater

Sailor Moon

Sámán Király

Dragon ball (és a folytatások)


Hirtelen ennyi szinkronos anime sorozat jutott eszembe a felsoroltakon kívül (és a Pokémon típusúakat kihagyva).

2020. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Naruto
2020. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Watamote


Chihiro szellemországban

2020. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A sejtek alapállományának legnagyobb része víz.


Ismételjétek át, amit erről tanultatok, holnap közösen folytatjuk. Egy kis beszélgetést kezdeményezek: 19.50-kor küldök egy linket, amivel be tudtok csatlakozni a beszélgetésbe.


---Irén néni



Akiknek ez már jól megy, gondolkodhatnak a következő témán. Holnap után a növényekről fogunk tanulni, szintén 19.50-kor küldöm a linket, amivel be tudtok csatlakozni. Téma: az abszcizinsav: az auxinokkal, a gibberellinekkel és a citokinenekkel ellentétben növekedésgátló növényi hormon. Fenntartja a fás növények téli nyugalmát.



Holnap csak a sejtek alapállományáról lesz szó. 19.50-kor kezdünk, ne késsetek!


Jó felkészülést holnapra!


---Irén néni

2020. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Death note
2020. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!