Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime tetszett jobban?

Melyik anime tetszett jobban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Sword Art Online
Log Horizon
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Annyira nem szeretem a SAO-t,hogy ezek után megnézem a Log Horizont.
2021. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha a Sao mostani állapotát nézzük, akkor szerintem a Log Horizon egy 1000-szer nézhetőbb anime. Talán, ha csak az első évadukat vennénk figyelembe, hasonló szinten lennének. Nem azt mondom, hogy a Log Horizon olyan kiemelkedően jó anime lenne, de azt legalább még nem rontották el. Bizakodva várom az új évadot.
2021. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a SAO-t láttam, úgyhogy passz.
2021. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak az első évadot nézzük, a Log Horizon egymilliószor jobb. Össze se lehet hasonlítani. Ha az egészet, a LH második évada számomra egy kicsit leeresztett. Nem volt explicit rossz, de szerintem nem azokra a karakterekre fókuszált, ahova kellett volna.


A SAO 2. évad viszont még az elsőhöz képest is hulladék, ami nagy szó. Egyszűen nem tudom, hogy kell-e tehetség ilyen szinten alulmúlni egy eleve rossz művet, vagy épp a tehetség teljes hiányára van hozzá szükség.


A LH 3. évada azt hiszem, ezen a héten indul majd, arról még nincs mit mondani.


A SAO többi évada pedig az első és a második minősége között ping-pongozik. A movie kicsit jobb, mint az első évad, de még mindig csak magához képest jó, önmagában fos.

2021. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Naruto. Egyértelmű
2021. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a Log Horizont, de a SAO-nál biztos jobb.
2021. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Mindkettőt szeretjük, a Sao-t kicsit jobban.

:)

2021. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A SAO-t rühellem. A másikat még nem láttam, de már látatlanban is csak jobb lehet mint a pocsék SAO.
2021. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!