Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Minőségi cosplay ruhát hol...

Minőségi cosplay ruhát hol szoktatok vásárolni, amiben utcára is ki lehet menni akár, vagyis nem gagyi anyagokból készült?

Figyelt kérdés
Szeretnék minőségi animés ruházatot, gondolom nem olcsó, de inkább olyanba szeretnék megjelenni ismerősök előtt, amire ők is csak jókat tudnak mondani. Tehát látszódjon, hogy minőségi ruházat, amibe nem szégyell az ember kimenni az utcára is akár.

2021. febr. 28. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan cosplay érdekel, vagy japán stílusú ruházat? Őszintén szólva, én nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bármelyik cosplayemet is az utcára vinném ki (paróka nélkül nyilván), egyszerűen nem arra való, hiába jó minőségűek, de írok pár oldalt.


Egyébként cosplayhez a DokiDoki Cosplay oldala nagyon felkapott cp-s körökben, szinte minden cosplayer ismerősöm innen rendeli a ruháit:

[link]

Amit még nagyon sokan szeretnek, az az Uwowo Cosplay:

[link]

Illetve egyre ritkábban látom mostanában, de pár éve a Miccostumes volt elképesztően népszerű:

[link]


Még nagyon sok ilyen oldal van, de ezek így a legnépszerűbbek. Személyes tapasztalatom még nincs velük kapcsolatban, nekem ebayről, aliexpressről meg varrónőtől vannak cosplayeim, de erről a fenti három oldalról láttam a legtöbb képet cosplayereketől, és cosplayes csoportokban is ezeket ajánlják általában.


Hogyha inkább japán stílusú ruhák érdekelnek, onnan nekem a Spreepicky szimpatikus, bár tőlük eddig csak a saját instájukon láttam képeket, videókat:

[link]

Ha jól emlékszem, a Softshesről láttam már, hogy cosplayerek rendeltek:

[link]

Illetve van még a Youvimi is, amit láttam már, hogy ajánlotta cosplayer:

[link]


Az Anibiun pedig cosplay és "civil" ruházat is található, ezt is láttam már, hogy dicsérték:

[link]


+ én idén Sheinről tervezek cosplayekhez rendelni ruhákat, egy ruhám már van onnan, én elégedett vagyok vele, bár a minősége tipikus "kínais", de egy barátnőm szeret Sheinről rendelni, mondjuk ő főleg fehérneműt szokott:

[link]

Ami mindenképpen hatalmas pozitívuma, hogy raknak fel képeket, értékeléseket, szóval hétköznapi embereken is láthatók a ruhák, nem csak modelleken. Ilyen szempontból szeretem még az Aliexpresst is, de az Ebayt is sokan szeretik (a külföldiek pedig főleg az Amazont használják).


De! Mint minden netes rendelés esetében, itt is benne van a pakliban, hogy mégse lesz jó valami, főleg az ázsiai országokból rendelésnél van gond a méretekkel ugye. Véleményeket érdemes olvasni, illetve én az instát szeretem nagyon ilyen "referenciaként" használni, a legtöbb cosplayer, ha rendel valahonnan valamit, azt szereti megosztani, hogy lássák a többiek is, ha valami jó/rossz, és megjelölik az oldalakat is posztban/storyban.

2021. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!