Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vampire Knight mangáját...

A Vampire Knight mangáját magyarul hol lehetne megvenni/elolvasni? Régóta keresem de csak 1-2 kötetet találok.

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen elérhető a 3. és 7. kötet. A libri oldalán megtalálhatók a kötetek, azonban valami elpattant a fejükben, hogy 6-8 ezret kérnek el darabért. Én anno libriben vettem meg, 2000 ft-ért. Azóta már eladtam, mert kinőttem belőle, csak foglalta a helyet. Megnéztem előbb neten, a 3 és 7. köteteken kívül nem sok helyen van emberi áron, ami 2000 ft.


Ajánlom, nézz szét facebook csoportokban. Eladó könyvek, animés cuccok, stb. Anno ott adtam el a mangáimat, és nem csak én voltam az egyetlen. Szerintem te is rátalálnál a hiányzó darabokra.

2021. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Librinél leadtam az igénylést és 1 hónap múlva kaptam egy emailt hogy sehol sem találtak. És antikváriumban is csak 5 kötet van fent azok is össze vissza. De a facebook csoportokat még nem próbáltam. Meg lesem azokat is.
2021. márc. 14. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban, vagy esetleg Moly.hu-n nézz szét! Néha van, aki az egész sorozatot el akarja adni egyben.
2021. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
3-mas vagyok. Mellesleg ez nem egy túl népszerű manga (nem véletlenül), így nem csoda, már nem kapható. Mondjuk ez kb. minden magyarul kiadott mangára és manhwára is igaz, mert már nem nyomnak belőlük több kötetet. Mondoconon is a még raktáron levő cuccokat próbálják elsózni horror áron.
2021. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vadásztam össze a régebbi magyar kiadásokat vatetáról név Jófogásról.
2021. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem értek egyet azzal miszerint nem népszerű manga mivel rengetegen keresek állandóan.


"Mondoconon is a még raktáron levő cuccokat próbálják elsózni horror áron."

na itt látszik, hogy mondoconon még csak a mangás pult közelében sem jártál. normál 2000 Ft/db áron árulnak minden mangafanos mangát és minden 4. ingyen van ráadásul. Ha meg megveszed az egész sorozatot egyben majdhogynem féláron adják oda, és ez minden conon így szokott lenni. Plusz a karszalagból 2X 1000Ft levásárolható a mangás pultnál.

2021. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!