Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meddig tart még a Wano háború?...

Meddig tart még a Wano háború? (One Piece) Szerintetek hogy ér véget?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 5 act lesz,most csak a harmadikban vagyunk. Szóval még azért egy 20-40 fejezettel én számolnék minimum. Persze az utolsó 2 act lehet rövidebb is,afféle epilógus.

A végén Kaidonak mindenképp buknia kell,ez nagyon másképp nem lehet. Big Momban nem lennék biztos. Az,hogy mi lesz még az jó kérdés, de Oda biztos lép valami nagyot, mégiscsak már úgymond a vége felé járunk. (legyen az akár még 5 év :D)

2021. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, legalábbis örülnék neki, ha a főszereplők közül mindenkinek meg lesz a saját harca úgy, mint régebben. Luffy keservesen legyőzi Kaidót, esetleg Law segítségével vagy Big Mom Kaido ellen fordul. Zoro már kb. rottyon van a mangában, de remélem kap még egy erős ellenfélt. CP0 beszáll a harcba a végén, hogy végezzen minden kalózzal, de Luffyék kapnak segítséget, mert pl. megérkezik a "Strawhat Grand Fleet" vagy Crocodile. Kaido embereinek egy része csatlakozik Luffyhoz. Momo lesz a shogun. Lecsekkolják a vörös Poneglyphet, aztán mennek Elbafra.
2021. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Raftelre, nem?
2021. ápr. 10. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom Elbafról már volt annyi szó, hogy útba kell ejteniük.
2021. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miron Kilian válasza:
Szerintem law meg fog halni, és luffyn végrehajtja azt a halhatatlansági műtétet, Kaido nem fog meghalni, csak le lesz győzve valamilyen módon. Luffynak szerintem semmi esélye sincs egyedül.
2021. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, hogy Luffy mikor az utolsókat rúgná, akkor Law az élete árán megmenti őt és második nekifutásra legyőzi Kaidot.
2021. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!