Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik azok az animék, amik...

Mik azok az animék, amik szerintetek sokkal jobbak is lehettek volna?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de ötletem sincs, hogy tudnám jobban. Mikr azok az animék, amikből akár egy nagyon jó anime is lehetne, de úgy érzitek, hogy valami miatt ez nem sikerült?


Szemlétletném példával. Számomra ilyen a Charlotte, aminek a karaktereit és a sztoriját nagyon szeretem, és óriási nagy kedvencem is lehetett volna, ha nem 13, hanem mondjuk 25 részes. Mert irdatlanul le lett rövidítve, és össze lett csapva.


Kb így gondoltam. Nektek vannak ilyenek?



2021. ápr. 11. 12:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Tokyo Ghoul!
2021. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
The Promised Neverland 2. évada. A zseniális első évad után a legfrissebb egyértelműen gyengébbre sikerült, sőt a vége nagyon összecsapott lett. Kár érte, mert többet ki lehetett volna hozni belőle.
2021. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Aot 3.,4.évad
2021. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Hú, a Promised Neverlandessel egyet is értek. :D

Viszont számomra az AOT-ból pont a 3-4.évad volt a kedvencem. :) Persze, ez szubjektív.

2021. ápr. 11. 13:02
 5/45 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező az aot nem szubjektív mert van egy ingerkuszobb ami miatt a minőség az minőség marad! Az aot pont ilyen! akinek nem tetszett az még kisgyerek mert az utolso évadok plafonra tették a mércét amiben bizony nagyon komoly eszmények vannak ezt gyerek fejjel nehéz felfogni de Beethoven és Mozart szimfóniáját sem kérdőjelezi meg senki sem hogy az nem a zenei

Művészet legjava még ha Amúgy nem is tetszik

Kérdésre visszaterve

2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

A The Promised Neverland 2. évada.


Pár rész után már csak a színekért néztem. Mindent kihagytak belőle, amitől jó volt a manga.

2021. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen anime van de amikben nagyon elrontottak a dolgokat az a

Nanatsu no taizai: az első évad szinte ikonikus habár meliodas gyerek alakja és ahhoz képest hogy a plakáton milyen jól nézett ki! Szerintem be lehetett volna hozni ezt az idősebb alakot mint az igazi ereje… se a legmagyobb hibák benne hogy a story nagyon elment rossz irányba, nagyon rossz erő növekedések, rossz story vezetés “, hiányos dolgok azaz plot hole-ok amiket kifelejtettek, elhanyagolt karakterek! Gillthunder karaktere az első evadban nagyon jó lett utána egyre rosszabb és rosszabb és még szerepet sem kapott ahogy sok másik karakter sem!


A re zero második evadával is voltak bajok…! Kevésbé dinamikus, emiliat teljesen elhanyagolták utána meg 1 részbe suritették be, maga a story valahol túl lassan haladt amivel nem lenne gond ha több száz részes lenne legalábbis egy 300 részes


Naruto: igy is jó és az egyetlen hiba azok a hatalmas plot hole-ok! Naruto gudou dama-i, az elhanyagolt karakterek, a roman ok rendes kialakítása azért a shippuudenben kaphatott volna több időt a romantika legalábbis hinata szerepeltetése mert nagyon kevés szerepet kapott! Ha nincsenek fillerek akkor pain harcáig szinte fel sem tűnik! Kaphatott volna sasuke és sakura is egy jó pár fejezetett

Továbbá csak röviden

A senju klán rejtélyes eltűnése aminek nincs logikus magyarázata

Nagyon rossz idővonal! Hashi és tobirama testvérek de kb mennyi lehet köztük 3-5 év max! Még is ő lett a második sőt hiruzent tanította mind a kettő szoval alapból hashirama mennyi időt töltött el mint hokage? 1-2 evet vagy mi?! A jó idovonal az lett volna ha a két testvér között lett volna 10 év

Uzumaki klán elhanyagolása és az ő erejük azaz erős életerő gyógyító képesség és fuinjutsuk pl a láncos! Naruto szinte egyikkel sem rendelkezik mert azért képes gyógyulni mert ott van kurama és a bölcs forma! Azon kívül nem!

Madara tudta használni a susanoot szemek nélkül (de oke a mangekyou ereje az agyból jön igazából de akkor is szerintem az 5 kage túlságosan is le szerepelt de persze madaranak végtelen chakrája sebezhetetlen teste és hashirama ereje is ott volt ja meg még a rinnegan is de akkor is madara úgy csinalt mintha harmat gyemgèk lennének miközben ő rendelkezett hashirama erejével is)

Teljesen el dobták azt a hatalmas lehetőséget amikor hinata bevallotta az érzéseit

2021. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%

5. Hát már pedig de. A te véleményed is szubjektív. Beethoven is van akinek tetszik van akinek nem,ez ízlés és nem kor kérdése.

Másodszor,nem szeretem,ha csak a véleményem miatt kategorizálnak be kiskorúnak. Egy,gyereknek lenni, semmivel sem lealacsonyítóbb, mint felnőttnek. Kettő,honnan az a feltételezés,hogy felnőttként nem lehet véleményedtől eltérőt mondani?

2021. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy nem kívánok beleszállni a kommentháború első szeleibe, de itt a 8-assal értek egyet. :D

2021. ápr. 11. 15:17
 10/45 anonim ***** válasza:

8-as erről beszélek nem a tetszésről van szó hanem a minőségről!! Attól függetlenül mozart és a többi a zenei művészet legnagyobb alakjai attól függetlenül hogy nekem sem tetszenek semennyire sem mert nem az én ízlésem viszont értek egy keveset a zenéhez és tudom milyen bonyolult és összetett hangokkal dolgoztak de szerintem te is láthatod csak nézz meg egy piano covert és láthatod mennyi tudás és gyakorlás szükséges hozzá!

És itt most nem a fizikai korodról beszélek hanem a azellemiről mert vannak animék amikhez fel kell nőni mert nem slime-os anime nem annak a rétegnek csinálják!

Az aot utolso évada szerinted nagy csalódás de az a baj hogy te még nem tudod értékelni valószínűleg pár év múlva amikor szellemileg is el érsz egy olyan szintre ujra nézve magasztalni fogod!

És nem az én véleményem nem szubjektív hanem objektív mert az aot nem volt nagy kedvencem jó volt elnéztem szórakoztatott könnyen de az utolso evada egy nagyon nem várt siker a történet meg nagyon összetett lett ami sokkal realisztikusabb! Tudod kb mint a naci Németország lehet utalni a nácikat viszont sokan úgy hordták azt az egyenruhát hogy vagy hordják vagy a haláltáborba kerülnek a családjukkal együtt…

Itt is hasonlo helyzet van marley rossz és utálatra méltó de ez nem vonatkozik minden egyes marley-i emberre vagy katonára mert pl pick társai akik marley-ek voltak azok normális emberként sőt nőként kezelték őt

2021. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!