Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megjönnek időben a mangáim...

Megjönnek időben a mangáim Libristoról?

Figyelt kérdés
2021.04.03-án rendeltem három mangát a Libristoról és félek hogy nem jönnek meg mert hallottam jó pár negatívat az oldalról. Ezt írja 3.a óta "A megrendelést sikeresen fogadtuk és feldolgozását azonnal megkezdjük" és azt írták hogy a szállítás várható ideje: 2021.05.05.-17. de ha lejjebb lapozok ott mindegyik könyvnél mást ír. 1: Küldés 7-12 napon belül, 2. 9-16 napon belül, 3. 4-6 napon belül. Akkor ez most hogy van? Mert mind a három mangánál egyébként azt írja hogy "beszállítói készleten" "készletfeltöltés". Válaszokat előre is köszönöm.

2021. ápr. 12. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Minek rendelsz megbízhatatlan oldalról?
2021. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbízhatatlan oldal, én már rendeltem tőlük. Nekem is sokáig tartott mire megjött, mert nem tartanak készletet, hanem berendelik amit te megrendelsz. Amit emailben írnak várható szállításra az a pontos, nekem akkor jött meg a csomagom.
2021. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is ugyan ez volt, mint a 2-esnél. Viszont hogyha nem bízol az oldalban, akkor ott van egy másik könyves oldal, bookline.hu, ami szerintem eléggé megbízható. Ráadásul ki is tudod online választani, hogy melyik futárszolgálat hozza neked a csomagodat. Én a GLS-t választottam, és eddig mindig szállítás előtt 5-10 percel felhívtak, hogy most ráérek-e átvenni a csomagomat, vagy sem. Persze hogyha igen, akkor pillanatokon belül megérkeztek.
2021. ápr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Most az egyik könyvnél azt írja hogy "elkészítve", ez pontosan mit jelent? Bocsánat hogy ennyit kérdezek csak még sose rendeltem erről az oldalról.
2021. ápr. 13. 13:00
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nemrég rendeltem onnan, azt írják a kiszállítás várható, 04.29-05.04.-ig. De ez még változhat,egyenlőre mást nem küldték.
2021. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem egyszerre tudják beszerezni az összes könyvet. Ettől függetlenül neked egyszerre fogják elküldeni.
2021. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!