Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hagytál már abba animét csak...

Hagytál már abba animét csak mert a kedvenc karakteredet kiírták? Mi a véleményed a jelenségről?

Figyelt kérdés
Én legutóbb a ReZerót kaszáltam miután már nincs Rem a képben :c Rájöttem, hogy csak ő érdekelt

2021. máj. 1. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert érdekelt a történet.
2021. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak egyetlen egy szereplő miatt érdekelt volna a sorozat, akkor szerintem már a 3. résznél elbuktam volna. Túl sok jó anime van, ami érdekelne is, hogy elpazaroljam egy nemérdekeltre az időmet. 🤷‍♀️


De volt már, igen. Végig néztem, néztem a további évadokat is. És igen, minden alkalommal sírt a szám a Kedvencemért vagy a Kedvenceimért, de maga a sztori, a világ, a hangulat és a maradék kedvenc ott tartott.

2021. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

És mi lesz, amikor megint ott lesz Rem a képben? Kihagyod azt kb. 20 részt, ami értelmet adna vagy megnézed úgy, hogy nem érdekel?

Mindkettő elég nevetséges válasz.

2021. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rem nekem is hiányzik, de a Re: zero egy nagyon jó, mély, érzelmes, drámai anime. Nem tudnám abbahagyni. Jobban meghatott, mint a Shingeki no Kyojin-t például.
2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy animét (de ez igaz a filmekre és könyvekre) a története miatt nézek, és nem azért, hogy fantáziálhassak egy karakterről. Nem akarlak megsérteni, de ez most olyan, mintha nem azért ennéd a levest, mert laktató, hanem azért, mert van benne répa. Ugye érted.

Amúgy én a Re:Zero-t nem kaszálnám a helyedben, ahogy én kivettem fogjuk még látni. De nyilván te ezt nem tudod, mert nem figyelted a történetet... ;)

2021. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtem nézni a Ga-Rei: Zero-t, az ismertetőnél lévő képek voltak a motivációm, hogy az a srác biztos valami cool and badass akárki lesz. Nem jött be, totál mellékszereplő volt (vagy még az sem igazán), és már az első részben kinyírták. De aztán mégis csak úgy voltam vele, hogy "Egye fene, nézzük". :D


Szóval nem. Persze keserű pirula, ha a kedvenc karakterem meghal, de ha egy karaktert szeretek, akkor az animét is szeretem, ami elég ahhoz, hogy újranézzem akkor is, ha tudom, hogy mondjuk csak 10 részig látom a kedvenc karakteremet.

2021. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akame ga kill Lubbock.
2021. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont ez az ember vagyok, aki ha a karakterével valami NAGY tragédia történik, ami nem nagyon nem tetszik akkor otthagyom, és esetleg később szenvedek vele. Erre tökéletes példám a lovely complex vagy a death note
2021. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#-as vagyok, nekem a re:zero tetszett, mint történet, azt nem tudtam hová tenni, hogy *SPOILER*


a végére miért nem kelt fel. Pedig erre számítottam, de nem... erre tökéletes lett a "get emiliad" meme:DD

2021. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!