Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted is beteges Juvia és...

Szerinted is beteges Juvia és Gray kapcsolata? (Maga Juvia)

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Btw el is utasítja a mangában és kitalálhatjátok Juvia-t nem érdekli és ugyan úgy zaklatja. Sőt a rész végén még majdnem ki is nyírja szerencsétlent. Pedig ennél egyértelműbben nem lehet fogalmazni egy shounenben,basszus. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni,hogy miért támogat Hiro egy ilyen kapcsolatot. Rengeteg fan meg elhiszi,hogy ez normális.
2021. jún. 22. 11:54
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán értem. Ha már beleszövünk a történetbe egy romantikus szálat, legalább legyen kézzel fogható. De így az egész egy erőltetett kényszer volt. Érdekelne, hogy mégis mit gondolhat az író a romantikáról.

Így visszaemlékezve egyetlen egy "beteljesült" románcnak sem volt se füle, se farka.

2022. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van elég romantika a fairy tailben. Juvia és Gray kapcsolata lehet kicsit erőltetett de attól meg jó. A legromantikusabb pár szerintem Gajeel és Levy. Az utolsó csata elött pl együtt aludtak, a 100 years questben pedig Levy terhes.
2023. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!