Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutóban mikor meghal valaki...

Narutóban mikor meghal valaki miért nem csinálnak lakadalmat? Vagyis virasztást.

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert a Naruto egy fantasy sztori, aminek a világában nem szoktak virrasztani?? Mégis milyen idióta kérdés ez?
2021. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy japán anime, akiknek a kultúrájában nem szokás virrasztani esetleg. Vagy szerinted a Naruto egy magyar "rajzfilm"?


Mellesleg a lakodalom és a virrasztás két teljesen független fogalom, abban sem vagyok biztos, hogy nem-e a torra gondolsz véletlenül, csak virrasztásnak hívod mert akkora fogalomzavarban vagy.

2021. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakodalom: lényegeben az esküvő szoval nagyon nem ide illő 😅😂

Virrasztás: mikor a közeli ismerősök rokonok összegyűlnek és késő estétől hajnalig ott vannak

Tor: ez az amikor étel is van sokszor egyben van a virrasztással de van hogy külön is mivel nem mindneki képes éjféltől hajnalig ott lenni a tor általában délután késő délutántól estig tart


A naruto azaz a japan világában temetés volt virrasztás és tor nincs mert azok európai szokások!

2021. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres ott a #roma kulcsszó?
2021. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vettem észre 😅😂 valszeg elírás a tora-szóra ami igazából tor akart lenni
2021. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérdések után még jobban elvesztem a hitem a Naruto fandomban.
2021. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os a naruto fandom nem itt kezdődik… hanem tudja hogy pl hogy hivják azt a botot amit rikudo madara obito meg naruto is használt
2021. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Roma XD
2021. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tor azért nincs, mert elhíznának. Jokes aside, virrasztás igenis van, csak nem mutatják, illetve nem a shinobik szokása.
2021. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!