Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi a One Piece?...

Szerintetek mi a One Piece? (A kincs)

Figyelt kérdés

Tudom hogy még nem lehet róla tudni semmit, csak arra vagyok kíváncsi hogy nektek milyen teóriáitok vannak róla.

(Ugye azt mondják rá hogy a legnagyobb kincs, de szerintem 100% hogy nem valami láda teli arannyal)



2021. jún. 29. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem maga az út, amit megtesznek. Az utazás alatt szerzett tapasztalat, emberek, kalandok... És talán mellékesen van egy láda arany, amiben van egy levél, amiben lényegében az van, amiről a kommentem elején írtam.
2021. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Oda már megerősítette, hogy nem ilyesmi lesz.

2021. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2-es

azt én amúgy nem is bánom, nem olyan lesz.

Én olyanon gondolkodtam, hogy ilyen szentgrál szerűség lenne, hogy sose halsz meg tőle csak ugye akkor meg Roger is még mindig élne

2021. jún. 29. 19:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne, akkor Roger nem használta volna :) Ő nem olyan ember (ellenben Blackbeard-del)
2021. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1-es igen nekem is sokaknak is ez volt az ötlete mert hát amilyen titok övezi egyszerűen nem lehet olyan jó mint maga a kaland és a barátok mert pl minden máshol is van kincs meg különleges tárgyak stb pl skypián

meg azt kellene tudni még hogy a one piece az valami amit roger hagyott ott vagy pedig ami már ott volt a szigeten mert azt már tudjunk hogy raftelen van a világ igazsága!

és vagy pedig a one piece az e amitől rogerék nem bírták abba hagyni a röhögést?

és legelsőnek valami sötét titokra gondoltam hogy az a one piece de már ott van a világ igazsága amin valószínűleg nem röhögtek

valamint joyboy? nem mangás nyugi amit eddig láttunk az animáben azt lehet tudni

raftel - laugh tale azért kapta a nevét mert valami nagyon vicces van ott vagy épp szarkasztikus

valamint a világ igazsága

és a one piece amit roger rejtett el ott

valamint nagyon sok arany és kincs ami rogeré volt

és már azt is tudjunk hogy egy személy fog újra eljönni a múltból joyboy

aki már a gyojin-hal szigeten is írt egy bocsánat kérő levelet 500 évvel ezelőtt és hogy luffy generációja fog találkozni vele?


nagyon ügy tűnt hogy roger luffy és joyboy hasonló attributomokkal bír és személyiséggel is


valamint lehetséges hogy a joyboy egy cím joyboy ugye öröm fiú vagy inkább bohókás fiú/alak ami akár luffy is lehet de ezt még nem tudjunk meg vagy 5 évig... ":DDD

basszus durva bele gondolni hogy amire véget ér a one piece lehet hogy gyerekem lesz... ":DDDD sokan így voltak még anno 98-ban tiniként nézték aztán most meg már 30+ osok ":DDD

2021. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A One Piece-t még Joyboy hagyta Raftel-en (nem spoiler, már lehet tudni). Aztán Roger megtalálta, de otthagyta, mert úgy vélte a világ még nem áll készen rá.
2021. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Újabban kezdem azt hinni, hogy a One Piece az a híres-neves Binks Piája. Mit szeretnek a kalózok épp annyira, mint a kincseket? :) Hát igen, a piát!

Gyakorlatilag az egyetlen dolog, amire asszociálni tudok Rogerék nevetése után🤣🤣 Egy rakat hordónyi rum/bor vagy egyéb időtálló pia 🤣🤣

2021. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én egy kicsit felháborodott lennék hogy megmondják az őszintét.

Tudom hogy Luffynak a kaland a fontos és az oda vezető út.

Én valami misztikus dologban reménykedem, bár akkor meg ugye miért nevettek rogerék.

2021. jún. 30. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Személy szerint, tudás, vagy fegyver lehet. A világkormány eltitkolja a történelem egy részét. Amikor Luffy Raiyleghttel beszél és szóba kerül, hogy mit akar Luffy, azt válaszolja, hogy ő akar lenni, a legszabadabb ember, a világon (ha jól emlékszek) tehát ehhez a céljához is lehet ott fegyver, mert a világkormány az, ami uralkodni akar az emberiségen. Ott van Robin és Law múltja, a világkormány elpusztította, annak érdekében, hogy ne maradjanak bizonyitékok, akár a mérgezésről, akár a történelemről. Robin szigetén, a tudósok birtokában, olyan szintű tudás lehetett, ami veszélyt jelenthetett, a világkormány hatalmára, ezt az is bizonyítja, hogy a tudósok a könyveket mentették, a saját életük helyett és Robin fejére is 8 éves létére, olyan vérdíjat tűztek ki, hogy kénytelen volt bűnözőknél meghúzni magát.
2022. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Értem,de ez valamilyen szinten vicces kell hogy legyen, mert ugye Rogerék nevettek amikor meglátták
2022. márc. 18. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!