Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Álmodtál-e már valamelyik...

Álmodtál-e már valamelyik anime szereplővel, ha igen kivel és miről szólt az álom pontosan?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen, Todorokival. Megfogta a kezem, és rámmosolygott.

Még most is jó kedvre tud deríteni, ha eszembe jut. :)

2021. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszer azt almodtam hogy egy hajon mentem nehany ismerosommel valami szigetre, es ott volt Levi is, az elejen nagyon bunko volt aztan tok joban lettunk. majd kettesben maradtunk es valami majdnem tortent de ranknyitott egy osztalytarsam xdd

aztan megerkeztunk a szigetre ahol kiderult hogy meg akarnak minket enni, elvileg en lettem volna a legfinomabb ezert engem akartak legjobban. de ketten elmenekultunk xdd

ahhoz kepest hogy mekkora hulyeseg eletem egyik legjobb alma volt xddd

2021. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Highschool dxd-ből Rias-al. Ugyanúgy az ágyban voltam az álmomban, szerintem nem kell részletezni. Életem legszebb álma volt, jó vissza gondolni rá.
2021. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ÉN voltam a 12 éves Naruto és ugrással eggyütt üvöltöttem egy rasengant.

De úgy , hogy nem kívűlről lattam magam, hanem atéreztem milyen király a magasból zuhanni eszt üvöltve, Naruto külsőben.

2021. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!