Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehet ennek a régi Animaxos...

Mi lehet ennek a régi Animaxos sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés

Körülbelül akkoriban ment amikor az Inuyashát is vettítették még a Minimax után kezdődő Animax csatornán, és kb éjjel 11-felé kezdődött, mert eléggé véres sorozat volt.


Posztapokaliptikus beütésre emlékszem, egy oylan világ amit elárasztott (egy fajból származó?) egy szörny faj, ami engem annó elginkább nagy hernyókra emlékeztetett. Zöldes színük volt ha jól emlékszem(legalábbis a hátuk) és elég nagyok, legalább elefánt vagy még nagyobbak voltak, és a karakterek ellenük próbáltak túlélni.


Azért volt elég véres mert elég brutális módon kaszabolták le ezeket a bogarakat amikor meghaltak, tehát kvázi darabokra szaggatták őket, és mindenfelé fröcsögtek a belsőségeik, és előttem van ahogy folyik le mindenhonnan a "vérük".


Talán volt olyan tulajdonságuk is hogy a földben ásva közlekedtek, de ez nem biztos.

Valamint azt hiszem lőfegyverekkel harcoltak ellenük, de valamiért közelharci fegyverek is rémlenek, de ez tényleg csak tipp.


Remélem valaki tud segíteni beazonosítani.



2021. júl. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így nem ismerős, de itt van minden, amit valaha leadtak az Animaxon:

[link]


(Görgess a táblázat alá)

2021. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na akkor ebben benne kell lennie, köszi szépen! :D

Lehet azért nem ismerni ennyiből fel, mert nem a lényegre emlékszem, csak lehet valami apróbb cselekmény szálra! Csak 8-9 évesen nem tudtam jól felfogni.

2021. júl. 11. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Öhm én nem láttam, de Blue Gender?
2021. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Éppen ezt találtam én is!

Az az igazság, hogy mikor megláttam nem gondoltam azt, hogy "EZ AZ", de mégis a jelenetek, képi világ, meg a sztori alapján úgy tűnik ez volt az.

Csak nem annyira véres/pörgős gyilkolászás mint amire emlékeztem, de hát a gyermeki képzelőerőmmel valószínűleg sokat nagyítottam a dolgokon.

2021. júl. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!