Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hazbin Hotel 2. részéről...

A Hazbin Hotel 2. részéről bármi infó?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy csúszott az animáció a covid miatt és azt olvastam, hogy esetleg most októberben. Erre van esély?

És ahhoz is lesz majd szinkron?

(Remélem nem sértettem meg semmilyen személyi jogot.)



2021. júl. 20. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem úgy tűnik, mintha covid miatt csúszna, inkább nagyobb hangsúly került a Helluva Bossra, 24-én is azzal kapcsolatban lesz egy Q&A. Valószínűsítem, hogy lesz még rész, de én sem vagyok közvetlen kapcsolatban az alkotóval, így többet nem tudok nálad.

Magyar szinkron miatt aggódni szerintem nem kell, elég lelkesek, de nyilván, ha kijönne az új rész utána még várni kell kicsit a szinkronra, mivel az is munkás.

(Milyen személyi jogot sértenél ezzel?)

2021. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Nem tudom, volt már, hogy feltettem hasonló kérdést és valamiért sértett. Tehát inkább kiírtam, mivel nem ez volt a szándékom.

2021. júl. 21. 10:21
 3/6 V-Balazs válasza:
Nemtudom hogy m ivan vele, bár azt igen hogy elvileg megvette valai tv a helluvát pedig tán a netflix :/ ?
2021. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt olvastam róla, hogy idén Októberre lesz majd várható.
2021. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt magyarul is lehet olvasni. Az A24 független stúdió vette meg a jogokat a forgalmazásra. Ebből a konkrét felület nem derül ki, és ez még 2020. augusztusban történt. Még lehet akár HBO, akár Netflix igazából. És ez egyik sem zárja ki, hogy legyen sznkron, csak hát az nem lesz elérhető, csak a szolgáltatónál.

A Helluva Bosst nemigen vette meg a Netflix, mert már készül a 6. rész és akkor már Q&A plakátján ott lenne a nagy piros N betű. Sehol nem találtam erről cikket, belinkelhetnéd hol olvastad.

2021. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*bocsánat, helyesbítek, nem forgalmazásra vett jogokat, ez így nem derül ki, inkább beszállt a produkció elkészítésébe az A24, gyártó lett
2021. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!