Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Rascal does not dream of...

A Rascal does not dream of Bunny Girl Senpai el lett kaszálva ,vagy ha nem ,akkor a jövőben mikor várható a folytatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi ,hogy a fent olvasott animét fogják-e folytatni ,vagy sem ,és ha igen ,akkor mikor várható a folytatás.Előre is köszönöm

#anime #Japán #manga #Rascal does not dream of Bunny Girl Senpai
2021. júl. 26. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy movie is szoval nem csődölt be

El kaszabolni nem érdemes mert jó volt a nézettsége

Szerintem csak töltő anyagra várnak/vártak …

Az oregairu-t is basszus hosszú évek után folytatták !!! Ujra kellett néznem és mikor meg hallottam az op-ét majdnem be sírtam mert olyan rég volt! 😵😵😵🥲😅😂

Remélhetőleg folytassák jó alapja van de bele mehetnének a srácokba is mert eddig csak csajos eset volt… -.-“ és nem kell harem…!!! Fölösleges!

2021. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem nevezném háremnek, ugyanis a hárem egyik fontos tényezője, hogy mindegyik lánykarakter szerelmes a főhősbe, de ezt szerencsére kihagyták az animéből. :)


Javaslom, olvasd el a light novelt. Az eddigi 11 kötetből hetet dolgoz fel. Kevés angol tudás szükséges hozzá, nagyon egyszerű a nyelvezete. És interneten fent van pdf-ben.

2021. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ,ha jól értelmezem ,csak az a helyzet ,mint a Black Clover-nél, hogy megvárják ,míg a manga elér egy addig ,hogy egy egész évadot lehessen készíteni, és utána folytatják?
2021. júl. 26. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :D


Bár nem a mangát várják, az félbe lett hagyva, ha jól tudom (és ugyanúgy adaptáció, mint az anime). A light novel az alapja. Ez pontosítás, nem kötözködés! :D

2021. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 azért eléggé harem mert 1 lanyon kivul az összes megmentett bele van esve…….……………………
2021. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen. :D Kaede, Toyohama, Futaba nincs.


Igazából számomra már az számít háremnek, ami a Sword Art Online-ban van, ahol szó szerint mindenki (a húga is!) szerelmes a főhősbe. Nem azt mondom, hogy neked nincs igazad, hanem azt, hogy számomra ez így már kiesik a hárem kategóriából. :)


De egyet értek, a fiúknak is adhatnának több teret.

2021. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

igen szerencsére itt egy tényleg jó testvér köteléket csináltak ja amúgy saoban basszus unokatesok méghozzá elsők ha jól emlékszem...

és ez a 3 kivétel de ott van még

tomoe shoko és szinte nagyon a lányokkal való kapcsolatra akar rámenni hogy a főhős mindig velük van körbe veszik... én ezt értettem hárem alatt!

na a sao ott konkrétan kiírták eugeot csak mert nagyon népszerű lett mert hé veszélyt jelent a háremre!!!


éppen emiatt ha csak a lányokat éri ez és pont a főhős tudja lekezelni őket akkor ez az egész hárem és izzadság szagú!

2021. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel én is egyet értek. Több fiú kéne a sztoriba. Vagy legalább Kuniminek több szerep. :D
2021. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én SAO- ban nem látom,hogy úgy oda lennének a lányok érte. A hárem nálam ott kezdődik, amikor rá is mozdulnak a lányok.
2021. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!