Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik magyarországi anime...

Melyik magyarországi anime csatornát szerettétek jobban? A+ vagy Animax?

Figyelt kérdés
Az A+-nál még ott volt az újdonság ereje. Az Animax sem volt rossz, de az utolsó éveiben többek között a pénzhiány miatt már nem jöttek az új animék.

2021. júl. 27. 16:49
A kérdező szavazást indított:
A+
Animax
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A+, ez egyértelmű. Jobb volt, változatosabb volt a kínálat nem csak 2-3 animét ismételgettek orrba-szájba. Ja és az A+-on mentek feliratos, nem mainstream animék is.
2021. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A+
2021. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A+. Az tényleg az animékről szólt, mindenféle korosztálynak volt választéka.


Animax egy kalap szr lett... A végére már semmi köze nem volt az animékhez, átmentek az élőszereplős műsorokra meg a vetélkedőkre. Sose értettem, hogy miért. 🤷🏻‍♀️

2021. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, pénzügyi nehézségek miatt élőszereplős műsorokat vettek át más csatornáktól, hogy tudjanak mit vetíteni. Ez a videó összefoglalja a lényeget: [link]
2021. júl. 27. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, ez a duma. Ők már az elején közölték, hogy ez nem anime csatorna, hanem ifjúsági. Igazából sz*rtak mindenre, és meglett azt eredménye.
2021. júl. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél az volt a baj hogy túl későn kezdődött. Este 8-9 a főműsor idő ilyenkor mennek a jó filmek is
2021. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thunderfairy ***** válasza:
Én birtam az Animax csatornán a Verhetetlen Banzuke cimü vetélkedőt azért. Bár azt nem értem hogy Kukucska miért számít animének?
2021. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Banzuke jó volt, más nem.


Kukucska pediglen miért is ne lenne anime?

2021. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az anime nem attól anime, hogy idősebbeknek készült. Kukucska ugyanúgy anime, mert japán rajzfilm.
febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!