Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen olyan yaoi /Bl/ShonenAi...

Milyen olyan yaoi /Bl/ShonenAi magát ismertek amiben ez az szitu történik?: Részletek lent:

Figyelt kérdés

(Egy fejezett erejéig )a szófogadatlan/makacs Uke elmegy valahova a Seme tiltás ellenére, vagy elrabólják mert megközelítette a helyszínt,aztán persze a Seme megmenti de nagyon dühös rá.

Aztan esetleg meg is bünteti a történtek miatt.


Lehetőleg magyar nyelvű manga/webtoons érdekelne.



#manga #uke #seme #Webtoons #Megbüntett
2021. szept. 18. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hu hat nekem 2 jutott eszembe.

1.: Ez a befogadhatobb, tipic bl. Nekem az egyik szemelyes kedvencem, a Love stage. Ugy remlik, hogy van benne egy nagyon hasonlo resz a vege fele.


2.: Na ez mar nem annyira befogadhato sokaknak. Ez nagyon nem tipic bl, de nekem ez is nagyon nagy kedvencem: Killing stalking cimu manhwa. Ez egy eleg komoly temat feldolgozo, lelektani horror story. Abszolult +18-as (es nem csak a szex miatt). Ha romantikus storyt keresel akkor ne ezt valaszd.

2021. szept. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy nem ilyen nagyon durva büntetésre gondolok, hanem enyhébbre.

2021. okt. 1. 16:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát ami nem direkt haragból történik hanem féltesből adodóaggodalom kifejezése vagy tipikus féltékenység jelenet.
2021. okt. 1. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Love Stage!!-ben tényleg van ilyen jelenet.

De nekem még a Gravitation is eszembe jutott. Bár ott Shuichit nem elrabolják, hanem megverik. Ott Yuki rendet rak, elég határozottan. És utána letolja Shuichit, ha jól emlékszem.

2021. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
1-es, a Killing Stalking nem BL, hanem pszicho-thriller. Csak szeretik BL-nek beálllítani.
2021. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

#5

A killing stalkingot a hivatalos oldalán is bl-nek tüntetik fel.

2021. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os, ja, de mégsem az. Bár nem értem, ezért miért kellett 0-ra pontozni, de mindegy is. XD
2021. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos jobban tudod, mint maga az író.
2021. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

KÖSZ az eddigieket.

Aki magyar feliratú magából tud hasonlót írjon.


Akár olyat aminek a következménye seggrepacsi XD..Mint a Ze manga Moriya és Ryuusei esete amikor Ryu csinált képet Himivel

2021. okt. 5. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!