Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mást is irritál, amikor...

Mást is irritál, amikor animékben kisfiúkra hajtanak idősebb lányok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 12:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem szerencsétlen, alig 12 még neki ijesztő lehet, ha egy nő rámászik. Nem élvezhető, inkább zavaró az ilyen.
2021. okt. 15. 12:56
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, én nem nézek animét, de én kb ilyen idős koromban jártam úgy, hogy haverom anyja észrevette, amikor behajolt előttem, hogy bámulom a fenekét meg egyszer a mellét, aztán nem csinált semmit, csak rámmosolygott:D

Természetesen nem szexuális céllal, de én nem bántam volna, ha több is történik:D

2021. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, nem is nézek ilyen animéket
2021. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Mivel ez a valóságban egy többé-kevésbé nemlétező jelenség, ezért sok fiú/férfi fantáziál arról, hogy milyen izgalmas lehet, ha "megrontva lenni" egy szexi tanárnő vagy idősebb nő által. Még amikor x évente egyszer hallani is egy pedo nőről, akkor is általában a férfiak kommentelik a cikk alá, hogy bárcsak ők is találkoztak volna ilyen nőkkel gyerekkorukban.

Ezért rakják bele az animékbe az ilyesmit, ez pedig messze a legkiábrándítóbb ebben az egészben.

2021. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon láttam még ilyen animét. Mondanál egy példát,hogy milyenre gondolsz
2021. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Például ezt 1. rész után dobtam is. Az a címe, hogy Megami-ryou no Ryoubo-kun.
2021. okt. 15. 20:10
 7/16 anonim ***** válasza:

#6

Igen, én is úgy láttam, hogy az animében nagyon meg van ijedve. :DDD


Lehetne az, hogy ne találj ki alternatív marhaságokat karakterekről? Mert így kb. azt is mondhattad volna, hogy ti is ki vagytok akadva, amikor Son Goku megijed egy macskától, aki előtte párosod 4 tehénnel és 9 orrszarvúval?


Mellesleg olyan animét is tudok, ahol a fiú 5-7 éves, szóval tényleg röhej.

2021. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Inkább az irritál amikor szexinek, elfogadhatónak próbálják azt ábrázolni, nem pedig molesztálásnak
2021. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
22 eves fiu es 27 eves lany is annak szamit? :C
2021. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8. Engem is. Pl. ott van Juvia,akit pozitívnak,meg "viccesnek" mutatnak be, pedig k|ba💲zottul nem az. Irritáló a karakter,de az méginkább, hogy nem problémaként van felvetve.
2021. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!