Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A fairy tail-t érdemes megnézni?

A fairy tail-t érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát vegyes érzelmeim vannak vele

szerintem az utolsó évad pocsék lett

és néha már elegem volt egyes szereplőkből

de vannak jó pillanatok is benne


a története nem rossz csak nem lett elég jól kidolgozva

2021. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem abszolút nem.
2021. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Jóval többet ki lehetett volna hozni belőle, szerintem. Én azt mondom, egyszer megéri megnézni, lehet rajta nevetni és izgulni, de az utolsó évad tényleg nem lett jó. A vége is, számomra olyan összecsapott (hirtelen letudtuk) lett, és sajnos ez a manga vége is.
2021. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó na igen az utolsó évad! pocsék lett nagyon! ténleg vannak jó pillanatai de az erő skála bemondásos alap! el tudja rontani az egészet a csata közben értetlen power up mert hát mc illetve side mc

annyi pozitivum van de tényleg nagyon jó benne hogy teret kap mindenki és az egész céh főszereplő benne!

2021. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Meg X rész után rájön az ember, hogy az első összecsapás biztos vesztes csata lesz, míg a másodikra már nyernek...



De szerintem egész jó a napvégére kikapcsolódásnak a zsibbasztó poénjaival.

2021. okt. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én az első évadba beleszerettem, amikor néztem, aztán jött a 2. évad, az is még oké volt, és voltak nagyon izgalmas részek, de az utolsó az szörnyű. Annyira vártam, hogy kijöjjön, s amikor hetente megnéztem az egy-egy részt, kicsit mindig csalódott voltam, de azt mondtam, hogy jó nem baj, majd lesz jobb a következő résztől, de nem lett. Akkora csalódás volt :/

AZ első két évadot mindenképp megéri megnézni, az utolsót meg csak azért, hogy lássuk mi lesz utána. De ne várj tőle sokat.

2021. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
300 részt egyáltalán nem ér meg. Az első évad még hangulatos és szórakoztató volt nekem, de tovább nem nagyon érdemes nézni.
2021. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Bevallom az első évadot (175 részt) szerettem. Bár a végére belefáradtam. A folytatások már nem tudtak lekötni.


Akkor még nem láttam sok shounent vagy animét. Így nem is tűnt fel hogy sablonos. Bár az eleje tényleg szórakoztató.

2021. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen valamint a nagy mágia játékok arc az egyik leghangulatosabb animék közt is (battle royale)
2021. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%
Szerintem érdemes megnézni, bár baromi sok benne a filler epizód, és túl sok "gyerekes" pillanatot tartalmaz, viszont grafika szempontjából szerintem nagyon ott van, bár a manga ezerszer jobb.
2021. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!