Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lányok! Ki ismeri, és szereti...

Minatoya-chan kérdése:

Lányok! Ki ismeri, és szereti a One Piece-t?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lányokkal/nőkkel beszélgetni, akik szeretik a One Piece yaoi-t. Tehát ugyanazt kedvelik, mint én.

32/Nő



2022. jan. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedvedért megnéztem, Facebookon van külön fan csoport. Ott nagyobb sikerrel jársz, mint itt.
2022. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az jó, csak épp nekem nincs fb-m, és nem is akarok csinálni.
2022. jan. 11. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Discordon is biztos vannak One Piceses szerverek, csak lehet, hogy angolok.
2022. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi az a Discord? Az angol az nem probléma.
2022. jan. 12. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hely, ahol vannak szerverek, ahol több tízezer emberrel lehet beszélni. Hasonló, mint a messenger, csak sokkal több funkcióval, és ahogy az előbb említettem, itt vannak szerverek, ahol lehet szobákat, voice csatornákat létrehozni/csatlakozni.
2022. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Köszönöm az infót! Azt még le tudnád írni, hogy mi a címe? discord.com, vagy mi?
2022. jan. 12. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van webes változata is, itt van, ahol meg tudod nyitni a webes változatot, vagy letölteni: [link]


És itt vannak az One Piecevel tagolt szerverek listája: [link]

2022. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2022. jan. 13. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy normálisnak számítok. Úgy értem, hogy tini koromban azt hittem, hogy a pszichiátriára való vagyok, mert szeretem a Yaoit.
2022. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!