Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet ez?

Melyik anime lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés emlékem maradt róla, de amire emlékszem elmondom. Tehát úgy tudom 2 főszereplő van benne az egyik egy lány, a másik fiú, valamiféle bérgyilkos. Van egy jelenet, amikor a férfi elmegy a lánnyal a lány iskolájába, mint diák és leül egy agresszív fiúnak a helyére akitől mindenki fél. Természetesen simán leüti, mivel sokkal erősebb. Ha jól emlékszem mágikus harcot tanítanak az iskolában. A "bérgyilkos" feladata, hogy megvédje a lányt talán.Vagy piros vagy fekete haja volt a fiúnak és talán egy másik világból jött egy portálon keresztül, de ez nem biztos lehet keverem. Szóval a bérgyilkos nagyon bátor, látszólag nem fél senkitől. A végén valamiféle rangos úrral is harcol és legyőzi, és megmenti a lányt. Na aki ezt kitalálja ennyiből, annak az FBI-nál a helye :D. De azért hátha. előre is kösz ha tippelsz.

2022. jan. 16. 15:41
 1/4 anonim válasza:
78%
Assassins Pride talán
2022. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kurkuma111 válasza:
100%

Helló belló itt az FBI!!!

A keresett bűnöző 90% hogy a "Hagure Yuusha no Estetica" ..... egyébként nem bérgyilkos hanem hős, és a meg idézett világból tér vissza a démon úr lányával. Csak ajánlani tudom, nézd meg. Öm szerintem a 2.résznél be fog ugrani az anime mivel ott van az a bizonyos simán leüti, mivel sokkal erősebb....ha valami kellene még csak szólj bátran!



Csak ne nekem😅ritkán vagyok elérhető:)

2022. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez aaaaaaz omg kurkuma111 a mikulàs lètezik, vannak még csodàk. Köszönöm szépen!!!! Màr a névröl is beugrott 😁
2022. jan. 21. 16:50
 4/4 kurkuma111 válasza:
Your welcome! 🥳
2022. jan. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!