Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan személy, akit...

Van itt olyan személy, akit az animék/mangák vezettek arra, hogy komolyabban elkezdett foglalkozni a rajzolással?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanokra gondolok, akik profi szintre fejlesztették a rajzi képességeiket.

2022. márc. 10. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Olyan itt nincs 😅😂 tul sok munka és túl sok ido!
2022. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem főleg az animék és mangák vezettek arra, hogy színes rajzokat készítsek. Előttük csak grafittal fekete-fehéren rajzoltam. Szóval komolyabban elkezdtem miattuk a színezéssel foglalkozni.

Ugyan messze vagyok a profi szinttől, de szerintem sokat fejlődtem.

2022. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómat. El is végzett egy egyetemi textiltervező szakot és most ruhákat tervez.
2022. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mivel nálam kicsit fordítva történt, ugyanis olyan lányok hatására kezdtem érdemben belecsöppeni az animék világába (vagyis ők voltak a néhány fő inspirátorok némelyike), akik anime karaktereket, manga karaktereket rajzoltak, és mutatták meg nekem színes rajzaikat. Én viszont sose foglakoztam rajzolással különösebben.


Eleinte furcsának hatottak ezek az űrlényszemű arcok, de szép lassan egyre több animét kezdtem nézni, igaz addigra már láttam a Death Note-t és még egyet kettőt, addigra már tudtam, hgoy azok animék, de nem foglakoztam ennél jobban animékkel. Aztán ők tették fel az i-re a pontot, belelendültem az animenézésbe, pedig ők egyet SEM ajánlottak, ironikus módon. :) Én meg nem is kérdeztem animékről őket, mert minek, nem foglalkoztatott a dolog. Csak láttam a rajzaikat. Aztán belebotlottam újabb és újabb animékbe. Szerencsére.

2022. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt is ismerek. Egyikük csak nagyon ügyes hobbifestő-rajzoló. A másik profi grafikus.
2022. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
Én az animék hatására azt kezdtem el hogy az élethű grafika melett rajzolok animésen is.
2022. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak hobbiművész vagyok, de Copic filcekkel és digitálisan is rajzolok manga stílusban, bár 12 év után is elég messze vagyok a mai piaci elvárásoktól, hát ez ilyen.
2022. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!