Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach 2022 októberi anime...

A Bleach 2022 októberi anime sorozatként való visszatérése lesz idén a legnagyobb dobás?

Figyelt kérdés

Bleach 2022:


https://www.youtube.com/watch?v=78WIYzX_m98



2022. márc. 14. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Minden bizonnyal! Aki azt mindja hogy nem az hazudik!!! Max egy új fanboy aki azt hiszi a slime a prime… 😅😂😂 pedig aztán ahhoz 20 évig kell a köztudatban lenni!


A lényeg igen a bleach lesz a legnagyobb dobás jöhet akármilyen trash isekai anime folytatás vagy egyéb low tier anime! Sőt jöhet még egy demon slayer vagy aot de még egy dragon ball folytatás is sőt az sem segítene ha a boruto kapna egy reboot-ot amiben jobban ki dolgozzak a manga részeket és nem lesznek benne soha plothole-ok!!! Még az sem verné hogy a bleach vissza tér! Csak mellékesen narutot jobban szeretem mint a bleachet de a bleach folytatása az év animéje lesz

2022. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
1, mi bajod a Slimemal? Az egy 10/10 anime. Bleach is olyan nagyágyú, mint a Naruto. Sokan szeretik, sokan meg nem. Nincs egyforma ízlése az embereknek.
2022. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja persze nagyágyú 😅😂 majd ha olyan mértékű eladások lesznek min ami a valos nagyágyúinak van…

Alapból nincs bajom vele de a hype ami teljesen értetlen mivel az egész anime egy sablonos fun anime amit mar előtte 10x láttunk…

A demon slayer is csak azert lett ennyire népszerű mert a bleach hiányát volt képes kitölteni

2022. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Ja a slime max egy 10/3,5

Ha lenne benne eredetiség meg valos történet vezetés akkor 10/5-6 lenne pl amit a mushoku tensei is csinál és habár annyira nem való az isekai bele mert teljesen nem ad hozzá pluszt (ahogy a slime isekai jellege sem) ellenben a történet vezetés nagyon is jó és hiába tensai rudeus benne mert neki is vannak határai és megfelelően fejlődik mind a karaktere mind az ereje


De ez már lényegtelen

2022. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha a Bleach lesz a legnagyobb dobás akkor szomorú lesz ez a szezon.

Én szerettem egykor a Bleachet és követtem végig a mangát de a vége még ha vannak is benne epic részek akkor sem lett méltó befejezés. De ez csak az én véleményem.

2022. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5 igen és remélhetőleg ki lesz dolgozva... annyit kell tudni hogy kubo akkoriban nagyon beteg volt de a kiadó kötelezte rá hogy csinálja és csinálja emiatt lett olyan amilyen... azaz szünetre sem vihette mert hát pénz az pénz a szerződés pedig szerződés
2022. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező szerintem érdemes lehet még azért idén októberben ránézned a Chainsaw man animére is, a Bleach folytatása mellett. A Mappa készíti majd, akik a Jujutsu Kaisent, illetve Aot S4-et is csinálták/csinálják. Persze nem 100% hogy neked való lesz, nem olvastam a mangát, csak belenéztem.
2022. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
7 akkor már a jogoku paradise aminek eszméletlen animációja lesz és a story is érdekesnek tűnik de ahogy mondtam a bleach mindent fog vinni mint média és marketing!
2022. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
jigoku*
2022. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teljesen a média itt ennek az oka. A Bleach ebből a szempontból olyan mint a Naruto vagy Dragon Ball. Azért a Bleachnek van egy nem rövid kis múltja és hatalmas rajongói tábora még úgy is, hogy nem fut.
2022. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!