Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kik a kedvenc szupererős...

Kik a kedvenc szupererős anime karaktereid és miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 05:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Goku és Vegita.


Azért, mert mindig edzenek, folyamatosan az önfejlesztésen jár az eszük, és mindig fejlődnek is. Ez nekem is motiváló, hogy kemény munkával többre vihetem az életben.

2022. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Rimuru, Anos


Okot nincs kedvem írni.

2022. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Uchiha Obito.


Verhetetlen karakternek tartom a Naruto univerzumon belül, a képességei szinte minden ellenséggel szemben előnyhöz juttatják, a története is nagyon megfogott. Zseniális volt nézni hogyan vált egy lúzerből az egyik legbadassebb karakterré.

2022. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi - Keyaru

-Egysrác akit lelkileg és fizikailag szinte halálra kínoztak és most bosszút akar állni kb pszichopatát csináltak belőle de azért megvan a józan esze.

-mert nem csak erős hanem okos is. Tervekkel szokott előrukkolni és nem az van minden harcnál hogy mondd 1-2 varázslatot vagy suhint egyet a kardjával vagy az öklével és mint elpusztít

2022. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Gojo Satoru - Jujutsu Kaisen

És őszintén szólva nem tudom miért... xD

2022. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Escanor - Nanatsu no Taizai


Nem hiszem hogy be kell mutatni az egyik legepicebb karaktert az anime történelmében :D

2022. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.Ishigami Senku

Azért ő a legerősebb kedvenc karakterem mert meg nyerte a tornát. Ami nem semmi ahoz képest hogy milyen pálcika. XD


2.Krosaki Ichigo

Mert elbirlya azt a kib_sz_t nagy "konyha kést" na azt a kardot.


3.Inuyasha

Azért olyan erős számomra mert imádom azt kitartását mikor emberéletről van szó. De mikor már ékő is van a dologban na akkor már meg mutatja magát.


4.Saiki Kusuo

Hát szerintem nem is kell mondani miért.


5.Kohaku

Kell ide egy lány is.

Na ő a leg erősebb lány szerintem ő még király becenevet is kapott hírhedt erelyéről az

különleges név: Gorilla


5+1. Hinata Tachibana

Még ütött egy fiút.!Na jó az még oké de ő nemás volt mint Mikey. (Jó hogy van egy olyan szabály hogy lányokat nem űtünk meg.) Ja és még a fiúknál is merészebb volt. Jár az elismerésem ének a csajnak.

2022. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!