Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki járt már hasonlóan?

Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem Libristoról és a rendelésemben volt egy olyan manga, (névszerint a Sasaki and Miyano 5. része) amihez az volt írva, hogy "raktáron alacsony példányszámban" és majdnem 50% kedvezmény volt rá. Gondoltam milyen jó lehetőség, le is csaptam rá, ugye meg is rendeltem pár másik mangával együtt. Ma megérkezett a csomag. Kibontottam, minden szép, minden jó, aztán megláttam az említett darabot. A borítója mintha más anyagból készült volna, mint a többi részé vagy nem is tudom, de nagyon furcsa a tapintása és félre is van "csúszva". Vagyis nem ér el a manga elejéig és a hátulján látszódik egy csíkban egy rész, aminek ugye a gerincen lenne a helye. Ha ez nem lenne elég, az alján meg van kopva, fel van szakadva és más kisebb sérülések is találhatók rajta. Gondolom selejt, de már az is megfordult a fejemben hogy hamisítvány. Még sosem jártam így a Libristonál, nem kicsit lepődtem meg. A kérdésem mindössze annyi, hogy más is járt már így? Gyakran előfordul ilyesmi? Eddig ez volt a kedvenc mangarendelő helyem, de most eléggé átverve érzem magam.

2022. jún. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők tehetnek róla hanem a nyomda ahol készítették. Nyilván ők is így kapták aztán egyszer utolsóknak muszáj azt is elpasszolniuk.
2022. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz. Azt hiszem ezeket a nagy akciókat akkor ezentúl kerülöm. :D
2022. jún. 3. 10:57
 3/3 Nao ***** válasza:
100%
Nem feltétlen azért szoktak lenni ezek az akciók, mert selejtesek lennének:D Szerintem azért szoktak leakciózva lenni ennyire, mert nálunk itt Mo-n annyira nem népszerűek a mangák, és minél hamarabb el akarják adni ami a raktárjukban maradt, hogy ne maradjon rajtuk. Én is sokszor ütközök ilyenekbe, leginkább az akkor népszerű mangák körében, amiből valószínű többet rendelnek pl Jujutsu Kaisen, Given, Spy x Family, BJ Alex stb.:)
2022. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!