Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Erre van valamilyen műfaj...

Erre van valamilyen műfaj megnevezés vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Több animénél észrevettem hogy a műfajok között nincs ott hogy yaoi/yuri vagy ilyesmik és konkrétan noncs kimondva vagy nincs csók mégis egy csomó olyan jelenett van egynemű karaktereknél ami célzásnak tünik.


Hogy példát is irjak:SK8 the Infinity

Többször nézték egymást elbűvölve. Mikor Langa Rekiről beszél az annyjának ő egyből azt hiszi egy lányról van szó. A végén azt mondja "az ő boldogsága... " és a "kamera" Rekit mutatja. Plussz ott van amikor Langa nyer Adam ellen és Reki nyakába ugrik pedig még nem is tudja hogy nyert.

Ráadásul Miya telefontokján asszem pán zászló van.



2022. aug. 21. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem egy műfaj, ez a fanservice, egy elem, ami a nézői vágyakat elégíti ki, amit szeretne látni a néző. Ez esetben főképp lányok, nők a célcsoport.
2022. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fanservice, bromanc


Ezeket AA-n használják is, mint

2022. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nincs bajom az egynemű kapcsolatokkal, de létezik barátság, meg csodálat is. Szerintem ez meg abszolút az. (Titkon azért remélem is, mert valahogy ez a dinamika nem jön be.)
2022. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!